Засуджений до страти техасець хоче стати донором
39-річний Раміро Гонсалес засуджений до страти просить у губернатора штату Техас 30-денну відстрочку, щоб стати донором нирки.
Ув'язнений виріс у неблагополучній родині. Він покинув школу, з 12 років вживав алкоголь та наркотики. У 18 років Раміро Гонсалес убив свою ровесницю Бріджіт Таунсенд. Тіло дівчини не могли знайти близько двох років. За цей злочин він засуджений до страти через ін'єкцію, яка має відбутися 13 липня.
Адвокати Гонсалеса також звернулися до Техаської ради з помилування та умовно-дострокового звільнення, запросивши 6-місячну відстрочку для донорства нирки. Вони заявляють, що група трансплантологів Техаського університету вважають Раміро «відмінним кандидатом» для донорства через його рідкісну групу крові.
Захисники Гонсалеса спростовують припущення, що ув'язнений хоче просто відстрочити виконання вироку. Репортер Кері Блейкінгер, яка відвідувала в'язня в камері смертників, розповіла, що, за його словами, він усі ці роки намагався спокутувати свою провину і думав, як повернути світові найцінніше, що він узяв у нього - «як повернути життя?». Порятунок когось іншого від смерті він визнав найбільш доречним вчинком у цій ситуації.
Читай також
20 хвилин на медитацію: в Україні хочуть узаконити перерви для психологічного розвантаження на роботі
Законопроєкт зареєстрований у Раді
Круїзний лайнер із хантавірусом завершує свою подорож: чи очікується нова пандемія
Судно заходить в порт Роттердама
Марко Рубіо полетів до Китаю під іншим ім'ям та у спортивному костюмі, як у Ніколаса Мадуро
Влада КНР змінила написання прізвища чиновника
Троє людей загинули на круїзному лайнері від спалаху рідкісного смертельного вірусу
Серед екіпажу є українці
В школах у 17-річних перевірятимуть військові документи через «Резерв+» або «Дію»
У Міноборони дали інструкцію
"Мене не рятуйте, допоможіть татові" — прокуратура показала відео з бодікамер поліцейських під час теракту в Києві
До 8 років в'язниці та штрафи за прояв антисемітизму в Україні: Зеленський підписав закон
Кримінальна відповідальність за образу євреїв
Вбивцю українки Ірини Заруцької визнали недієздатним і не зможуть судити у США
Суд міг застосувати до нього смертну кару