Бойові дії в Україні на 6 вересня: мапа та ситуація на фронті

Війна в Україні || facebook.com/GeneralStaff.ua/

Сьогодні, 6 вересня, розпочалася вже 195-та доба війни, коли триває боротьба українського народу проти російської агресії на території України після повномасштабного збройного вторгнення Росії.

Мешканцям України не варто ігнорувати сигнали повітряної тривоги, оскільки залишається загроза російських ракетних атак та авіаударів по українським об'єктам цивільної та критично важливої інфраструктури з боку моря, РФ та Білорусі. Лише за минулу добу агресор завдав трьох ракетних і понад 35 авіаційних ударів, а також здійснив близько 50 обстрілів із реактивних систем залпового вогню.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Противник продовжує зосереджувати свої зусилля на тому, щоби встановити повний контроль над територією Донецької області та утримати захоплені райони Херсонського, частини Харківського, Запорізького та Миколаївського регіонів.

Згідно з оперативною інформацією від Генштабу ЗСУ на ранок 6 вересня 2022 року:

Крім того, угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України продовжує відбивати ракетні та авіаційні удари противника, а також завдає ударів по ворожих об'єктах та позиціях на території України.

Згідно з інформацією від аналітиків з Інституту з вивчення війни:

Читай також

На ЧАЕС виявили грибок, який поглинає радіацію та перетворює її на енергію

Чим він допоможе людям у космосі

Американська криптоплатформа Polymarket перетворила війну в Україні на азартну гру з великими ставками

 Чи можуть багатомільйонні ставки впливати на перебіг війни

Європу охоплює хвиля дешевого кокаїну, ціна якого знизилася вдвічі: причина

Дешевше та чистіше

Названо ТОП-10 мільярдерів України у 2025 році — інфографіка

Ключові бізнес-активи країни

Жінка «воскресла» у труні всього за кілька хвилин до кремації

Помилкова смерть

"Справжній зрадник": чиновники США відреагували на злив розмови Віткоффа з помічником Путіна

Віткофф дає поради диктатору РФ

“Новий Зір” переміг на премії EPHA Awards 2025: українська клініка вперше отримала нагороду від організації світового рівня

Західні ЗМІ опублікували деталі нового плану завершення російсько-української війни

Нові та старі вимоги

Примусова доставка військовозобов'язаних – законна: у ТЦК розповіли про проблеми мобілізації

Повістки неефективні

Влада обговорює законопроект, який дозволяє ширше використовувати російську мову в Україні

Повідомив нардеп В'ятрович