Українські зоозахисники організовують у Польщі марш на підтримку тварин
Українські зоозахисники організовують у Польщі марш на підтримку тварин || Chris Boese/Unsplash
Українська зоозахисна благодійна організація UAnimals щорічно проводить марш на підтримку тварин, проте у 2022 році після повномасштабного збройного вторгнення Росії в Україну організовувати подібний захід в українських містах небезпечно. Але активісти вирішили не відмовлятися від проведення маршу цього року, тому переносять його до Польщі.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Організатори зазначають, що щодня тварини страждають через повномасштабну війну, розв'язану Росією, вмираючи від голоду, зневоднення та поранень. Акція буде спрямована на те, щоб привернути увагу всього світу до проблеми винищення російськими окупантами всього живого на своєму шляху. Марш організовується за співпраці громадської ініціативи Euromaidan-Warszawa.
- Коли: 8 жовтня 2022 року.
- Час: 14:00
- Місце зустрічі: Варшава, Палац культури та науки (plac Defilad 1, Warszawa)
Як кажуть представники UAnimals, ситуація з тваринами жахлива не лише у зонах бойових дій, а й на українській території через постійні обстріли, на тимчасово окупованих і на вже звільнених територіях. За понад півроку війни зоозахисники врятували, нагодували, евакуювали та прихистили близько 200 тисяч тварин.
Крім того, активісти просять допомогти у проведенні маршу у Варшаві, тож пропонують стати волонтером, заповнивши відповідну анкету.
Читайте також:
- Песики та котики з притулків Києва, яких можна забрати собі.
Читай також
На ЧАЕС виявили грибок, який поглинає радіацію та перетворює її на енергію
Чим він допоможе людям у космосі
Американська криптоплатформа Polymarket перетворила війну в Україні на азартну гру з великими ставками
Чи можуть багатомільйонні ставки впливати на перебіг війни
"Справжній зрадник": чиновники США відреагували на злив розмови Віткоффа з помічником Путіна
Віткофф дає поради диктатору РФ
“Новий Зір” переміг на премії EPHA Awards 2025: українська клініка вперше отримала нагороду від організації світового рівня
Західні ЗМІ опублікували деталі нового плану завершення російсько-української війни
Нові та старі вимоги
Примусова доставка військовозобов'язаних – законна: у ТЦК розповіли про проблеми мобілізації
Повістки неефективні
Влада обговорює законопроект, який дозволяє ширше використовувати російську мову в Україні
Повідомив нардеп В'ятрович