Джаред Айзекман пожертвував гроші на машини "швидкої" для українських медиків
Джаред Айзекман пожертвував гроші на машини "швидкої" для українських медиків || polarisprogram.com
Американський бізнесмен, мільярдер, льотчик та космонавт, також відомий як спонсор та командир цивільного екіпажу SpaceX Inspiration4, Джаред Айзекман підтримав фінансово українців. Зокрема, він пожертвував суму у розмірі 100 тисяч доларів США українським медичним працівникам на машини "швидкої допомоги" С-класу. На це звернув увагу міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму телеграм-блозі 3 листопада.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Федоров зазначив, що "технологічний світ з Україною". За словами чиновника, Джаред Айзекман приєднався до грошового збору свого друга, астронавта Скотта Келлі, через фандрейзингову платформу UNITED24. Відомо, що Келлі зробив перший грошовий внесок на покупку першої машини "швидкої" у розмірі 65 тисяч доларів, а планує зібрати на придбання транспорту 650 тисяч доларів.
Представники проєкту United24 кажуть, що цей внесок став сюрпризом як для їхньої команди, так і для самого Скотта Келлі.
"В юності я працював у службі швидкої медичної допомоги водієм "швидкої допомоги" і на власні очі бачив, як своєчасна медична допомога може врятувати життя людей", - розповідає американський астронавт.
Скотт Келлі є амбасадором UNITED24 разом із такими світовими особистостями, як історик Тімоті Снайдер, співачка Барбра Стрейзанд, гурт Imagine Dragons, виконавець ролі Люка Скайвокера Марк Хемілл, креативний директор Balenciaga Демна, футболіст Андрій Шевченко, тенісистка Еліна Світоліна, боксер Олександр Усик та інші.
Для довідки:
UNITED24 – ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи – стати головним вікном для збирання пожертв на підтримку України.
Читайте також:
- Відомо, який податок в Україні сплатив сервіс OnlyFans.
Читай також
Українка з Броварів листувалася з Джеффрі Епштейном і підбирала дівчат для нього
Що вона отримувала за це
Вчені вперше зафіксували у водах Антарктики акулу, яку вважали неіснуючою (відео)
4-метрова хижачка на глибині 490 метрів
Система блокпостів обходиться Україні більш ніж у 4,6 млрд грн на рік і заважає роботі поліції
Одна перевірка документів коштує державі 4900 грн
Проект нового Трудового кодексу дозволяє відеоспостереження за працівниками та контроль їх листування
Синергія допомоги: як Григорій Козловський, Emily Resort та норвежці з Fritt Ukraina підтримують ЗСУ
Друг Трампа запустить свій канал Newsmax на українському телебаченні
Доступний у більш ніж 100 країнах світу
В Україні для абітурієнтів запустили нульовий курс з підготовки до НМТ: що потрібно знати
Можливість отримати до 15 додаткових балів
Ілон Маск заявив, що вчитися на лікаря більше немає сенсу: хто замінить хірургів
Прогнози найбагатшої людини в історії