Король Чарльз III може відмовитися від престолу на користь принца Вільяма та Кейт Міддлтон: у чому причина
Getty Images
Нещодавно королева Данії Маргрете II, яка за сумісництвом є троюрідною сестрою вже покійної королеви Єлизавети II, зреклася корони. Вона віддає корону своєму синові, майбутньому королю Фредеріку.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Експерти видання Daily Mail вважають, що король Великобританії Чарльз ІІІ може достроково відмовитися від престолу на користь свого старшого сина, принца Вільяма, як це зробила королева Данії Маргрете II. 83-річна монарх повідомила у своїй новорічній промові 31 грудня 2023 року, що піде у відставку 14 січня, а на престол сяде її син Фредерік.
Експерт Річард Фіцвільямс зазначив, що рішення королеви Маргрете зректися престолу достроково є політичним кроком, щоб показати, що монархія йде в ногу з часом, вона, можливо, "розрахувала, що старіння монархії не є хорошою ідеєю, особливо якби вона правила ще десять років".
За словами королівського експерта та біографа Філа Дампіра, король Чарльз, можливо, хоче зробити подібний крок, поки Вільям та його дружина Кейт Міддлтон ще молоді.
«Це, мабуть, змусить вас задуматися, чи міг би король Чарльз через п’ять чи десять років подумати про те, щоб зробити те саме, якщо його здоров’я постраждає, або він просто вважає, що наразі гарний час передати Вільяму та Кейт, поки вони ще молоді», – зазначає фахівець.
«Наша покійна королева ніколи не зреклася б престолу через те, що сталося в 1936 році, коли її дядько зрікся престолу, а її батько зійшов на престол. Але часи змінюються», - додав він.
Читай також
20 хвилин на медитацію: в Україні хочуть узаконити перерви для психологічного розвантаження на роботі
Законопроєкт зареєстрований у Раді
Круїзний лайнер із хантавірусом завершує свою подорож: чи очікується нова пандемія
Судно заходить в порт Роттердама
Марко Рубіо полетів до Китаю під іншим ім'ям та у спортивному костюмі, як у Ніколаса Мадуро
Влада КНР змінила написання прізвища чиновника
Троє людей загинули на круїзному лайнері від спалаху рідкісного смертельного вірусу
Серед екіпажу є українці
В школах у 17-річних перевірятимуть військові документи через «Резерв+» або «Дію»
У Міноборони дали інструкцію
"Мене не рятуйте, допоможіть татові" — прокуратура показала відео з бодікамер поліцейських під час теракту в Києві
До 8 років в'язниці та штрафи за прояв антисемітизму в Україні: Зеленський підписав закон
Кримінальна відповідальність за образу євреїв
Вбивцю українки Ірини Заруцької визнали недієздатним і не зможуть судити у США
Суд міг застосувати до нього смертну кару