У короля Великобританії Чарльза III виявили рак
Getty Images
У 75-річного короля Великобританії Чарльза ІІІ діагностували рак. Монарх продовжуватиме виконувати державні обов'язки та працювати з документами, проте лікарі порадили йому відкласти публічні заходи.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
«Його Величність вирішив поділитися своїм діагнозом, щоб запобігти спекуляціям і в надії, що це допоможе суспільному розумінню всіх тих, хто в усьому світі страждає від раку», — йдеться у заяві Букінгемського палацу.
Як повідомляється, рак у британського короля виявили після додаткових обстежень, призначених через "окрему проблему" під час нещодавньої операції на доброякісному збільшенні передміхурової залози.
«Його Величність сьогодні розпочав регулярний курс лікування, на який лікарі порадили йому відкласти виконання обов'язків, пов'язаних з публічною діяльністю. Протягом цього періоду Його Величність продовжуватиме займатися державними справами та офіційною роботою, як завжди», - зазначили у Букінгемському палаці.
Там не розкрили подробиць діагнозу, але підкреслили, що Чарльз ІІІ позитивно налаштований на лікування "і з нетерпінням чекає якнайшвидшого повернення до повноцінного виконання державних обов'язків".
Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що до 2050 року захворюваність на рак у світі зросте більш ніж на 75% - прогноз ВООЗ.
Читай також
20 хвилин на медитацію: в Україні хочуть узаконити перерви для психологічного розвантаження на роботі
Законопроєкт зареєстрований у Раді
Круїзний лайнер із хантавірусом завершує свою подорож: чи очікується нова пандемія
Судно заходить в порт Роттердама
Марко Рубіо полетів до Китаю під іншим ім'ям та у спортивному костюмі, як у Ніколаса Мадуро
Влада КНР змінила написання прізвища чиновника
Троє людей загинули на круїзному лайнері від спалаху рідкісного смертельного вірусу
Серед екіпажу є українці
В школах у 17-річних перевірятимуть військові документи через «Резерв+» або «Дію»
У Міноборони дали інструкцію
"Мене не рятуйте, допоможіть татові" — прокуратура показала відео з бодікамер поліцейських під час теракту в Києві
До 8 років в'язниці та штрафи за прояв антисемітизму в Україні: Зеленський підписав закон
Кримінальна відповідальність за образу євреїв
Вбивцю українки Ірини Заруцької визнали недієздатним і не зможуть судити у США
Суд міг застосувати до нього смертну кару