YouTube запускає сервіс для освітніх цілей
YouTube запускає сервіс для освітніх цілей || freestocks.org/pexels.com
Команда YouTube вирішила запустити сервіс (Player for Education), призначений винятково для освіти. По факту, новий продукт повинен дозволити поринути в теми, що цікавлять, а творцям дати можливість надавати структурований навчальний контент. Про це йдеться у блозі YouTube.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Ініціатори нового проєкту наголошують, що 93% глядачів використовують YouTube для збору інформації, а оновлення допоможе зробити освітній контент ще більш доступним та інтерактивним для учнів, дозволяючи креаторам у цей час досягти успіху на YouTube.
- YouTube Player for Education – це новий вбудований програвач YouTube. Тут показуватимуть освітній контент без реклами, зовнішніх посилань та рекомендацій, щоб користувачі могли сфокусуватися на поглибленому навчанні.
У 2023 році кваліфіковані автори зможуть пропонувати як платний, так і безкоштовний матеріал. Глядачі, які купили курс, можуть дивитися відео без реклами та відтворювати його у фоновому режимі. Очікується, що спочатку платформа буде доступна на території США та Південної Кореї в бета-версії, перш ніж її запустять в інших країнах світу.
Щоб допомогти учням застосувати те, що вони дізналися, і перевірити свої отримані навички з відео, YouTube також в найближчі кілька місяців запропонує авторам створювати бета-версію "вікторин" на своїх каналах на вкладці "Спільнота".
"Навчання залишається головним пріоритетом для YouTube. Тільки цього року ми надали творцям можливість додавати метадані, які дозволяють їм орієнтувати свій контент на певні рівні навчання та теми. Ми також додали українську версію місця навчання, щоб допомогти українцям мати доступ до важливих освітніх матеріалів, навіть коли війна триває”, - розповідають представники команди YouTube.
Читайте також:
- У Польщі беруть україномовних кандидатів на роботу в Netflix.
- Коли стане доступна операційна система iOS 16 від Apple: дата.
- У ЄС пропонують збільшити час автономної роботи телефону.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів