Google працює над функцією, яка допомагає розпізнати поганий почерк лікарів
Google навчить смартфони розшифровувати почерк лікарів || Techietech
Вже кілька десятиліть світова спільнота стикається з однією з проблем, які важко вирішити — поганий почерк лікарів. Багато хто з них пише рецепти на ліки поспіхом, що робить неможливим для пацієнтів зрозуміти, що вони написали.
Багато технологічних компаній неодноразово намагалися вирішити цю проблему, але безуспішно. А от у Google, здається, вийшло. На своїй щорічній конференції в Індії Google for India компанія оголосила, що працює з фармацевтами, щоб розібратися з почерком лікарів.
Не забудьте підписатись на канал Gloss.ua в Telegram
Функція буде впроваджена в Google Lens - вона дозволить користувачам сфотографувати рецепт, або завантажити його з фотобібліотеки. Після обробки зображення програма виявить і виділить ліки, згадані в рецепті:
Ця програма стане допоміжною технологією для оцифрування рукописних медичних документів, доповнюючи роботу людей, таких як фармацевти, проте рішення не будуть прийматися лише на основі результатів, отриманих за допомогою цієї технології.
Компанія не повідомила, коли вона планує випустити нову функцію, але зазначила, що в Індії найбільша кількість користувачів Google Lens у світі.
Google також заявила, що працює над єдиною уніфікованою моделлю, яка охопить понад 100 індійських мов як для промови, так і для тексту, щоб розширити можливості виходу в Інтернет мільйонам людей на ринку Південної Азії.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів