Українська компанія Intellias представила інновацію для автомобілів майбутнього
hu.usembassy.gov
ІТ-компанія Intellias представила на СES 2023 свою першу портативну цифрову автомобільну панель приладів. Вона може відображати статус авто та допоможе водіям краще орієнтуватися на дорозі. Також панель розпізнає дорожні знаки та допомагає утримувати смугу руху.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Розробку представили 5-8 січня на міжнародній виставці технологічних інновацій СES 2023 у Лас-Вегасі, розповіли у прес-службі компанії.
Consumer Electronics Show (CES) – найвпливовіша подія у світі технологій та глобальних інновацій. Це міжнародна арена, де найбільші світові бренди представляють свій бізнес та зустрічаються з новими партнерами. Організаторами СES є Consumer Technology Association (CTA). На подіях демонструються усі напрямки розвитку технологічного сектору. Також у рамках CES відбувається масштабна конференція, де світові бізнес-лідери розглядають найактуальніші проблеми галузі.
Раніше ми писали, що на CES 2023 американська компанія представила гарнітуру для передачі запахів у віртуальну реальність.
Intellias вже понад 20 років працює над створенням різноманітних технологій для автомобільної галузі. Експерти працюють із серверними та хмарними системами, а також із засобами зв'язку та телематики.
Портативна цифрова панель приладів Intellias Portable Automotive Kit оснащена апаратним забезпеченням промислового класу і має всі функції сучасної автомобільної системи людино-машинного інтерфейсу. За основу було взято операційні системи Linux та Android.
Панель приладів Intellias оснащена сенсорним дисплеєм Full-HD та побудована на однокристальній системі Renesas R-CAR H3. Прототип має навігацію TomTom та функції ADAS, у тому числі вид ззаду та з висоти пташиного польоту, розпізнавання дорожніх знаків та допомогу у утриманні смуги руху.
Intellias Portable Automotive Kit має низку системних повідомлень, що відображають стан автомобіля. Серед них є показники швидкості, прискорення, рівня заряду батареї та рекуперативного гальмування. Прототип оснащений сигналами для різних ситуацій та функцій автомобіля, включаючи фари, протитуманні фари, ремені безпеки, подушки безпеки, ESP, ABS, перевірку двигуна, аварійну світлову сигналізацію та режим водіння.
У цифрову автомобільну панель Intellias вбудовано три сценарії, які демонструють функціонування автомобіля в різних ситуаціях – зазвичай при зарядці та розрядці та проблемах з двигуном. «У майбутньому ми хотіли б оновити наш продукт, перетворивши його на реальну симуляцію автомобіля. Ми також плануємо додати до наступних прототипів функції зв'язаного водіння, хмарні технології та обмін даними», – каже Адам Конопа, директор з технологій в Intellias.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів