У Південній Кореї створили технологію для спілкування з померлими людьми: деталі та вартість послуги
HDQ
Південнокорейська компанія DeepBrain AI представила технологію Re;memory, яка дозволяє спілкуватися з померлими людьми по відеозв'язку та в режимі реального часу. Послуга платна і коштує дорого. Штучний інтелект сформує образ людини і спілкуватиметься від її обличчя. Про це пише Entrepreneur.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Читайте також:
- Вчені створили електронну шкіру, яка може передавати дотики на відстані
- Людині вперше вживили в мозок імплант для лікування депресії
- Британські вчені довели безперечну користь чотириденного робочого тижня
Деталі
Нейромережа створить цифрову копію на основі фото та відео із соціальних мереж померлого. Штучний інтелект протягом семи годин вивчить людину, її звички та манери під час інтерв'ю, в якому поставить особисті питання його родичам або тим, хто добре знав померлого.
За цей проміжок часу буде створено цифрову копію, яка житиме вічно. Також автори проекту пропонують привезти до студії щоденники, фото- та відеофайли, які допоможуть створити повний образ вмираючого для цифрового клону. І той зможе розмовляти із співрозмовником зовсім як живий.
Крім того, створити свою цифрову людину можна і за життя. Для цього нейромережі потрібно лише 7 годин спілкування з клієнтом, під час яких вона вивчає звички та характер, а також записує зовнішність, манеру спілкування та голос клієнта. Розробники впевнені, що Re;memory найкраще підходить для людей із невиліковними захворюваннями.
Вартість послуги
Створення цифрового клону коштує 10–20 тисяч фунтів стерлінгів (450–900 тисяч гривень). Сеанс спілкування коштуватиме ще 1 000 фунтів стерлінгів (45 000 гривень).
Після цього можна вибрати один із двох варіантів зустрічі з цифровою копією померлого: відеоповідомлення або розмову в режимі реального часу.
«Потойбічне побачення» проходить у спеціальній кімнаті із 400-дюймовим екраном та високоякісним звуковим обладнанням. Це створює ефект живого спілкування, зазначають у компанії. Приклад такого сеансу показали відео.
При цьому самі автори назвали винахід Re;memory спірним. У компанії зазначають, що деякі люди можуть мати питання з приводу етичності програми. Але люди повинні самі приймати рішення про те, що правильно, а що ні. Менеджер з розвитку компанії DeepBrain AI Джозеф Мерфі визнає, що послуга викликає багато питань, але вважає, що вона необхідна.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів