ChatGPT від OpenAI: вийшла нова версія революційної системи штучного інтелекту GPT-4 (відео)
Heise
Компанія OpenAI випустила нову версію свого популярного чат-бота ChatGPT, який за допомогою технології штучного інтелекту здатний давати відповіді на будь-які питання та виконувати різні задачі. Остання версія чат-бота під назвою GPT-4 може працювати не тільки з текстовими запитами, але й із зображеннями. Компанія описує її як більш безпечну, креативну та корисну. Про це повідомили у новому прес-релізі стартапу.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
GPT-4 – найновіша модель ШІ від компанії OpenAI, яка стала четвертою в лінійці мовних моделей GPT та першою мультимодальною.
Чат-бот ChatGPT складає свої відповіді таким чином, що користувач отримує ілюзію спілкування з живою людиною. Він також здатний використовувати різноманітні мовні стилі.
Відтепер бот може сприймати як текстову інформацію, так і візуальну. Крім того, GPT-4 тепер більш креативний та придатний для співпраці, ніж його попередник GPT-3,5, а також допоможе користувачам генерувати, редагувати та виконувати творчі завдання. Серед них написання текстів пісень, сценаріїв, вивчення стилю письма тощо. Нова версія може приймати та створювати довші записи – до 25 000 слів.
«Ми витратили 6 місяців, щоб зробити GPT-4 безпечнішим і більш узгодженим. За нашими внутрішніми оцінками, GPT-4 на 82% рідше реагує на запити щодо забороненого контенту і на 40% частіше надає фактичні відповіді, ніж GPT-3.5», – розповідають про новинку в прес-релізі компанії.
Глава OpenAI Грег Брокман продемонстрував деякі можливості GPT-4 під час онлайн-презентації. GPT-4 попросили описати, чому зображення білки з камерою смішне. Штучний інтелект відповів, що це кумедно, оскільки «ми не очікуємо, що вони будуть використовувати камеру або поводитися як люди». У тому числі Брокман показав, як штучний інтелект створює справжній веб-сайт на основі фотографії зробленого від руки ескізу.
Нова модель вже доступна для користувачів ChatGPT Plus, платної версії ChatGPT, вартість якої становить 20 доларів на місяць.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів