Штучний інтелект ChatGPT тепер доступний для Android в Україні: як скористатися
Компанія OpenAI відкрила доступ до програми зі штучним інтелектом ChatGPT для користувачів Android. Серед 160 країн, які можуть завантажити програму, є і Україна. Про це повідомила OpenAI.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
ChatGPT - це програма на базі штучного інтелекту, розроблена командою OpenAI, яка дозволяє користувачам спілкуватися з чат-ботом та отримувати від нього відповіді на запитання. Детальніше про роботу цієї системи можна почитати за посиланням.
Користувачі Android-програми ChatGPT можуть спілкуватися зі штучним інтелектом, отримувати поради та відповіді на різні питання. Крім того, вбудована система розпізнавання мови OpenAI дозволяє надсилати голосові запити. Чат-бот можна використовувати для аналізу та вдосконалення текстів, написання есе, електронних листів, форматування ідей, складання резюме тощо.
Завантажити додаток вже можна в Google Play. Він безкоштовний.
Особливістю Android-додатку ChatGPT є повна синхронізація з веб-версією. Користувачі можуть отримати доступ до збереженого чату з будь-якого мобільного пристрою. Також є можливість експортувати листування, щоб користувачі могли зберігати важливі повідомлення або інформацію поза програмою. Для роботи з програмою потрібна версія ОС Android 6.0 або вище.
Зазначимо, що OpenAI забезпечує користувачам контроль за своєю конфіденційністю. Якщо ви бажаєте, щоб чат-бот не збирав дані для навчання мовної моделі, у вас є можливість заборонити цю функцію.
Читай також
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів
Штучний інтелект Google Gemini порадив користувачеві «померти» та назвав його «непотрібним»
Втомився відповідати на питання
Ракета SpaceX відправила в космос науковий проект школярів зі Львівської області
Переможці Всеукраїнського конкурсу
Apple представила новий Mac mini – свій найменший комп'ютер в історії
Новий дизайн вперше за 14 років