OpenAI анонсувала DALLE 3 – оновлену нейромережу для створення картинок: що відомо (відео)
DALLE 3
OpenAI анонсували третю версію своєї генеративної нейромережі DALL-E, яка призначена для створення картинок. Повноцінний запуск нейромережі відбудеться у жовтні.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Головною перевагою DALLE 3 стала інтеграція з ChatGPT - іншим продуктом від OpenAI, що спеціалізується на обробці тексту. Користувачам тепер потрібно лише чітко описати бажане зображення, і ChatGPT сформує оптимальний запит для DALLE 3. У разі невдоволення результатом чат-бот допоможе адаптувати запит для внесення покращень. ChatGPT дозволить користувачеві скласти найбільш докладний опис картинки, додавши безліч дрібних елементів, які необхідні для нейромережі, але часто опускаються людьми.
Творці також наголосили на захисті авторських прав. Нейронна мережа тепер не генеруватиме зображення, стилізовані під творчість сучасних художників, щоб уникнути порушення авторських прав. Проте стилізація під класиків, таких як Ван Гог чи Мунк, залишається доступною.
OpenAI також внесла зміни, щоб запобігти створенню вмісту, який може бути сприйнятий як жорстокий або непридатний для дітей. DALLE 3 відхилятиме запити на створення портретів публічних осіб, що допоможе запобігти поширенню дезінформації, враховуючи високу реалістичність зображень, що генеруються.
Наразі оновлена DALLE 3 доступна лише вченим. Але користувачі з підпискою ChatGPT Plus або Enterprise зможуть ознайомитись з нею вже у жовтні.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект
Резиденцію Дональда Трампа охороняють роботи-собаки: що про них відомо (відео)
ЗСУ використовують схожих роботів