Названо найпопулярніший мобільний телефон в історії людства (фото)
Martin Cooper by Sandy Huffaker/The New York Times/Redux
Ресурс Visual Capitalist представив топ-15 смартфонів та телефонів, які були найпопулярнішими за всю історію. Рейтинг було складено на основі даних Wikipedia, Yahoo Finance та аналітичної фірми Omdia.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Найпопулярнішим мобільним телефоном в історії став кнопковий Nokia 1100
За даними джерела, лідером рейтингу став Nokia 1100, що вийшов у 2003 році, який за шість років продали тиражем у 250 мільйонів штук, до того, як його було знято з виробництва в 2009 році. У середньому телефон купували 1 млн. разів на тиждень.
Друге місце посіла Nokia 1110, ідейне продовження попередньої моделі. Її випускали лише кілька років, але продавали приблизно з таким самим успіхом – 248 млн штук.
Замикає трійку лідерів iPhone 6/6 Рlus, який зміг подолати планку в 222 млн. продажів через відкриття Apple величезного ринку Індії. Саме цей телефон можна вважати найпопулярнішим у лінійці «яблучних» пристроїв. Уточнюється, що він відкрив еру мобільників з великим сенсорним екраном і залишається смартфоном всіх часів, що продався найбільше.
Далі йде Nokia 105, все ще телефон (не смартфон), але вже з кольоровим екраном і набагато тонше. Навіть ця плоска "цеглинка" була продана тиражем 200 млн пристроїв.
Топ-5 замикає iPhone 6S/6S Рlus, покращена версія надпопулярного iPhone 6, який наблизився до успіхів "старшого брата" - 174 млн копій.
Інші п'ять місць також ділять ці дві компанії. Але загалом продукцію Apple було продано більшим тиражем, ніж Nokia, якщо підсумовувати саме топ-10.
Читай також
Neuralink створить роботизовану руку, якою можна керувати силою думки
Крок до повернення фізичної свободи
Українці збільшили витрати на нові авто: які марки стали найбільш продаваними
На першому місці німецький преміум-клас
З 2025 року ChatGPT стане платником податків в Україні: що зміниться для користувачів
Скільки коштуватиме підписка
У швейцарській церкві тепер можна сповідатися ШІ-Ісусу Христу
Як працює «божественний» штучний інтелект