Німецькі ЗМІ з'ясували, що Зеленський – зять Путіна Німецькі ЗМІ з'ясували, що Зеленський – зять Путіна
Події

Німецькі ЗМІ з'ясували, що Зеленський – зять Путіна

Німецькі ЗМІ з'ясували, що Зеленський – зять Путіна Фото: Олексій Дружинін/ТАРС
Марина Горносталь 19 травня, 2022, 16:41
 0

Журналісти провели розслідування та з'ясували, що Зеленський є партнером 35-річної Катерини Тихонової та відповідно зятем президента Росії Володимира Путіна. Щоправда, йдеться не про Володимира Зеленського, президента України, а про його тезку - 52-річного хореографа та екс-главу Баварського державного балету Ігоря Зеленського.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

"Президент Росії називає тих, хто орієнтується на Захід, націонал-зрадниками. Тоді в націонал-зрадники потрібно записати і його доньку, яка в останні роки жила зі своїм обранцем Ігорем Зеленським на дві країни - Росію та Німеччину", - пишуть "Важливі історії ".

Розслідування було проведено німецькими журналістами провідного видання новин Der Spiegel та російськими журналістами інтернет-видання "Важливі історії".

Отримана ЗМІ інформація говорить про те, що Катерина Тихонова з 2017 до 2019 року жила на дві країни, регулярно літаючи з Москви до Мюнхена і назад. У цей час дочка Путіна жила в Росії та виховувала маленьку дочку 2017 року народження, а батько дитини Ігор Зеленський проживав та працював у Німеччині.

Ігор Зеленський Фото: Ігор Зеленський

Згідно з джерелами, за два роки Тихонова літала до Мюнхена понад 50 разів, а восени 2019 року нібито збиралася навіть переїхати до Німеччини до свого партнера. На даний момент місцезнаходження Зеленського та доньки Путіна невідоме.

"З 2018 року Ігор Зеленський входить до наглядової ради фонду "Національна культурна спадщина", яка відповідає за будівництво культурно-освітніх комплексів у російських регіонах. Цей проект ініціював особисто Володимир Путін", - йдеться у матеріалі.

Повідомляється також, що у квітні 2022 року Зеленського ймовірно звільнили з Баварського балету, оскільки той відмовився публічно засудити дії Росії за повномасштабне збройне вторгнення в Україну. Хоча сам артист оголосив про звільнення за сімейними обставинами.

У кожного з них є колишні чоловік і дружина: у Зеленського - екс-балерина Маріїнського балету Яна Серебрякова, у Тихонової - бізнесмен Кирило Шамалов.

Теги: новини , розслідування , Володимир Путін , Зеленський

  • 30 листопада 15:10 Україна повноцінно запустила реєстр педофілів: хто отримає доступ    0
  • 29 листопада 17:34 NASA безкоштовно відправить імена всіх охочих на орбіту Юпітера: як відправити своє    0
  • 29 листопада 14:25 «Діячі», «Руйнівники» та «Мрійники»: Politico назвав найвпливовіших людей Європи    0
  • 28 листопада 16:35 На Україну насувається новий циклон – попередження ДСНС    0
  • 27 листопада 17:49 Ілон Маск приїхав до Ізраїлю після антисемітського скандалу, через який він втрачав рекламодавців    0
  • 24 листопада 17:05 В Україні підвищать ціни на алкоголь: що подорожчає найбільше    0
  • 23 листопада 14:57 Дослідники назвали найпопулярніший пароль у 2023 році    0
  • 23 листопада 12:40 Україна переходить на профільну освіту: які предмети стануть необов'язковими у школі    0
  • 22 листопада 14:20 Українські полярники показали фото «білих ночей» в Антарктиді: неймовірні кадри    0
  • 17 листопада 19:35 Путін несподівано заявив, що представники ЛГБТ теж частина суспільства    0
  • 15 листопада 13:41 В «Дії» з'явилися нові можливості для водіїв: що змінилося    0
  • 13 листопада 13:39 Підліток із Києва створив чоботи для захисту від протипіхотних мін: фото    0
  • 06 листопада 12:14 Конфуз на саміті країн ЄС: глава МЗС Хорватії намагався поцілувати колегу з Німеччини (відео)    0
  • 03 листопада 20:43 Мінцифри дає можливість українцям безкоштовно вивчати англійську: як це зробити    0
  • 03 листопада 20:09 Журнал Playboy назвав "ідеальну жінку": хто вона (фото)    0
  • 02 листопада 18:08 Британський словник Collins назвав найголовніше слово 2023 року    0
  • 02 листопада 16:38 У країнах Євросоюзу запускають платну підписку на Facebook та Instagram    0
  • 13:34 Окрім війни: які проблеми турбують українців найбільше    0
  • 30 жовтня 17:29 В Україні анонсовано запуск «смарт-мобілізації»: що зміниться для військовозобов'язаних    0
  • 27 жовтня 15:25 Скільки відсотків українців виступають за проведення виборів під час війни – результати опитування    0