Хакери злили в мережу дані 200 мільйонів користувачів Twitter Хакери злили в мережу дані 200 мільйонів користувачів Twitter
Події

Хакери злили в мережу дані 200 мільйонів користувачів Twitter

Фото: Wallpapers.com
Дарина Герасимчук 06 сiчня, 2023, 18:35
 0

Хакери вкрали електронні адреси понад 200 млн користувачів Twitter та оприлюднили їх на хакерському онлайн-форумі, повідомляє Reuters.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

«Злом призведе до великої кількості хакерських атак, цілеспрямованого фішингу і доксингу (пошук і публікація персональних даних)», - написав в LinkedIn Алон Гал, співзасновник ізраїльської компанії з моніторингу кібербезпеки Hudson Rock. Гал назвав цей випадок "одним з найзначніших витоків, які він бачив".

У Twitter поки ніяк не прокоментували звіт Гала. Також незрозуміло, чи було вжито будь-яких заходів щодо розслідування цього інциденту.

Про хакерів, які стоять за зломом та їх місцезнаходження, нічого не відомо. Це могло статися ще 2021 року, пише Reuters, тобто до того, як Ілон Маск став власником Twitter.

Нагадаємо, що в грудні 2022-го повідомлялося про злом даних 400 млн користувачів Twitter. Дані було опубліковано на форумі Breach. Витік пояснювався вразливістю APl (Application programming interface), яку компанія виявила ще 2021 року. Як повідомив Алан Гол Reuters, він опублікував звіт про це після інформації про злом у грудні. Однак йому невідомо, чи зробило керівництво Twitter якісь кроки для усунення проблеми.

Теги: світові новини , щебетати , ілон маск , хакери , злом , особисті дані

  • 25 березня 16:14 Наприкінці тижня Україна переходить на літній час: коли переводити стрілки годинника    0
  • 24 березня 20:02 У США знайшли мертвою екс-федерального прокурора Джесіку Абер: вона розслідувала злочини РФ    0
  • 20 березня 16:52 Опубліковано рейтинг найбільш щасливих країн світу: яке місце посіла Україна    0
  • 19 березня 19:11 Зниклу в Дубаї 20-річну громадянку України знайшли у лікарні в тяжкому стані    0
  • 19 березня 17:04 Північна Корея стала третім у світі власником біткоїнів завдяки найбільшій крадіжці в історії    0
  • 10 березня 17:39 Двоюрідний брат віце-президента США Джей Ді Венса 2,5 роки воював за Україну    0
  • 07 березня 18:15 Дональд Трамп пригрозив Росії «масштабними» санкціями: причина    0
  • 05 березня 18:26 Білий дім заявив, доколи буде зупинено військову допомогу та розвіддані для України    0
  • 04 березня 18:51 У Трампа заявили, що зупинка військової допомоги Україні – це «батіг» для Зеленського: причина    0
  • 03 березня 16:18 Трамп зіткнувся з парадоксальною реакцією українців на події у Білому домі, – Bloomberg    0
  • 19:55 Син Трампа заявив, що США мали відправляти зброю Росії, а не Україні (відео)    0
  • 25 лютого 18:04 Шахраї підміняють QR-коди: українців попереджають про нову схему крадіжки даних    0
  • 24 лютого 16:48 Папа Римський у критичному стані: що відомо    0
  • 19 лютого 19:15 Рейтинг Трампа падає: наразі 51% американців незадоволені його президентством    0
  • 18 лютого 17:39 Батьків дівчинки-балерини посадили до в'язниці: вони не годували доньку і не давали їй дорослішати (фото)    0
  • 17 лютого 19:03 Пішов із життя 97-річний творець шоколадної пасти Nutella та Kinder    0
  • 17 лютого 18:29 Величезний горбатий кит проковтнув і виплюнув людину біля берегів Чилі (відео)    0
  • 13 лютого 17:16 Трамп розпочав переговори з Путіним: як на це відреагували у світі    0
  • 12 лютого 16:31 Google оновив «Календар» та видалив кілька визначених подій    0
  • 11 лютого 18:38 Скільки людей зараз залишилося в Україні: названо реальну кількість населення    0