Як отримати знижку 10% на швидкісні поїзди Інтерсіті+ Як отримати знижку 10% на швидкісні поїзди Інтерсіті+
Події

В Укрзалізниці розповіли, як отримати знижку 10% на швидкісні поїзди Інтерсіті+

Фото: intercity.kiev.ua
Дарина Герасимчук 26 квiтня, 2023, 18:13
 0

Укрзалізниця випустила оновлення свого мобільного додатку та відкрила можливість одночасного оформлення зворотного квитка. Бонусом можна отримати знижку 10% при бронюванні квитків туди-назад на швидкісні поїзди Інтерсіті+.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Також у додатку з'явилася можливість оформити перевізний документ (на багаж чи тварин) до вже придбаного квитка. Крім цього, було оновлено схеми вагонів.

Нагадаємо, що Укрзалізниця розробила мобільний додаток спільно з Mastercard. Він доступний до завантаження з серпня минулого року. Застосунок регулярно оновлюється, додаючи та покращуючи свої функції.

Користувачі можуть зручно купувати квитки на потяги далекого сполучення без додаткових комісій. Для пасажирів поїздів Інтерсіті при бронюванні квитків у мобільному додатку діють різні програми лояльності.

Як отримати знижку 10% на поїзди Інтерсіті+

Наголошується, що знижка не поширюється на поїзди Інтерсіті, лише Інтерсіті+.

  • оновіть програму або встановіть її, завантаживши за посиланням
  • забронюйте квитки туди-назад на поїзд Інтерсіті+
  • знижку буде видно на останньому етапі бронювання перед оплатою

Список поїздів УЗ Інтерсіті+

  • 731 (Інтерсіті+) Дніпро — Київ
  • 743 (Інтерсіті+) Київ — Львів
  • 722 (Інтерсіті+) Київ — Харків
  • 724 (Інтерсіті+) Київ — Харків
  • 732 (Інтерсіті+) Київ — Дніпро
  • 715 (Інтерсіті+) Київ — Пшемисль
  • 705 (Інтерсіті+ )Київ — Пшемисль
  • 712 (Інтерсіті+) Краматорськ — Київ
  • 744 (Інтерсіті+) Львів — Київ
  • 33013 (Інтерсіті+) Пшемисль — Київ
  • 33017(Інтерсіті+) Пшемисль — Київ
  • 723 (Інтерсіті+) Харків — Київ
  • 725 (Інтерсіті+) Харків — Київ

Перевезення на цих маршрутах виконуються на швидкісних поїздах Hyundai Rotem, ЕКР-1 (Тарпан), Skoda EJ-675.

Теги: новини України , укрзалізниця , міжміські , знижка , квитки на потяг , подорожі

  • 06 лютого 18:22 Британський таблоїд Daily Mail опублікував нібито мирний план Трампа: вказано дату закінчення війни    0
  • 06 лютого 17:31 У Росії випустили настільну гру за мотивами захоплення територій України    0
  • 05 лютого 16:01 Україна інтенсивно атакує російські НПЗ: ЗМІ назвали ціль (інфографіка)    0
  • 04 лютого 16:45 Шольц розкритикував Трампа за умову допомоги Україні: про що йдеться    0
  • 03 лютого 16:40 Росіяни на Балі викрали українця і пограбували на $214 тисяч у криптовалюті, застосувавши тортури    0
  • 31 сiчня 16:12 Північнокорейські війська залишили лінію фронту у Курській області: причина    0
  • 30 сiчня 19:42 Ілона Маска номінували на Нобелівську премію миру    0
  • 30 сiчня 18:13 Гігантський осетр намагався з'їсти росіянку в китайському океанаріумі – відео    0
  • 28 сiчня 17:32 Росія окупила свої витрати на вторгнення, захопивши території з половиною всіх природних ресурсів України    0
  • 28 сiчня 15:03 У 2025 році в додатку «Дія» з'явиться ще 10 нових послуг    0
  • 24 сiчня 19:08 У Словаччині розпочалися масові протести проти проросійського прем'єра Роберта Фіцо (відео)    0
  • 24 сiчня 18:10 Скандальна журналістка Оуенс обіцяє довести, що дружина президента Макрона народилася чоловіком    0
  • 22 сiчня 18:10 Трамп помилував злочинця, який був двічі засуджений до довічного ув'язнення: хто він    0
  • 22 сiчня 17:39 Імітація президентських виборів в Україні: хто переміг у другому турі за результатами опитування    0
  • 22 сiчня 17:20 В Іраку легалізували шлюби із дев'ятирічними дівчатками    0
  • 20 сiчня 17:38 Нові ліміти на грошові перекази: як не потрапити під підозру    0
  • 20 сiчня 16:42 Інтерв'юер Лекс Фрідман розкритикував Зеленського за його "грубі висловлювання" на адресу Путіна    0
  • 17 сiчня 17:35 Вчені знайшли нову гігантську морську істоту: її назвали на честь Дарта Вейдера (фото)    0
  • 17 сiчня 14:58 Хто з українців за рік почав заробляти більше, а кому – знизили зарплату    0
  • 16 сiчня 15:04 В Україні сертифікуватимуть психологів та психотерапевтів    0