Meta запустила нову соцмережу Threads – аналог Твіттера Meta запустила нову соцмережу Threads – аналог Твіттера
Події

Meta запустила нову соцмережу Threads – аналог Твіттера

Фото: Threads
Дарина Герасимчук 06 липня, 2023, 14:38
 0

Американська компанія Meta на чолі з Марком Цукербергом представила нову соціальну мережу Threads, аналогічну Twitter. Функціонал будується навколо текстових постів та тредів (гілок) із кількох публікацій на одну тему. Вперше про розробку проекту стало відомо у березні.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

За словами Цукерберга, за перші години роботи в соцмережі зареєструвалися понад п'ять мільйонів користувачів. Для входу в Threads потрібен обліковий запис у Instagram. При цьому в новій соцмережі збережуться підписки на інстаграм-профілі, які використовують Threads.

У Threads можна писати повідомлення довжиною до 500 знаків, публікувати посилання, фотографії та відео тривалістю до п'яти хвилин. Зараз додаток доступний у магазинах App Store та Google Play більш ніж у ста країнах, включаючи США, Велику Британію, Японію. У Євросоюзі його поки що скачати не можна через законодавчі обмеження.

Meta заявила, що планує зробити Threads сумісною з ActivityPub - технологією, що дозволяє переносити свої акаунти та підписників до інших програм. Це відкриє «нову еру різноманітних та взаємопов'язаних мереж», повідомила компанія.

Теги: Instagram , соціальні мережі , Цукерберг , світові новини , meta

  • 15 квiтня 17:58 Відбувся другий в історії жіночий політ у космос: Кеті Перрі та ще 5 дівчат на борту New Shepard (відео)    0
  • 15 квiтня 16:28 «Радий з гордістю представляти Росію»: український боєць UFC Крилов оголосив про зміну громадянства    0
  • 09 квiтня 17:59 З'явилися шокуючі факти про постраждалу в Дубаї 20-річну українку Марію Ковальчук    0
  • 09 квiтня 15:02 Діти зможуть анонімно повідомляти про булінг у школі через додаток "Мрія"    0
  • 08 квiтня 17:15 У США створили протизаплідні таблетки для чоловіків: препарат ефективний на 99%    0
  • 04 квiтня 17:18 Ціни на нафту обвалилися до мінімуму з 2021 року: як це вплине на економіку РФ    0
  • 02 квiтня 15:50 Forbes оновив список найбагатших людей світу: шість українців потрапили до рейтингу 2025 року    0
  • 01 квiтня 16:27 Пастор Марк Бернс, особистий духовний радник Дональда Трампа, зробив заяву після візиту до України    0
  • 31 березня 16:38 Трамп пригрозив Зеленському "великими проблемами", а Путіну – вторинними митами    0
  • 26 березня 14:56 Трамп віддав Путіну сім «козирів» у переговорах про війну РФ проти України, – Politico    0
  • 25 березня 16:14 Наприкінці тижня Україна переходить на літній час: коли переводити стрілки годинника    0
  • 24 березня 20:02 У США знайшли мертвою екс-федерального прокурора Джесіку Абер: вона розслідувала злочини РФ    0
  • 20 березня 16:52 Опубліковано рейтинг найбільш щасливих країн світу: яке місце посіла Україна    0
  • 19 березня 19:11 Зниклу в Дубаї 20-річну громадянку України знайшли у лікарні в тяжкому стані    0
  • 19 березня 17:04 Північна Корея стала третім у світі власником біткоїнів завдяки найбільшій крадіжці в історії    0
  • 10 березня 17:39 Двоюрідний брат віце-президента США Джей Ді Венса 2,5 роки воював за Україну    0
  • 07 березня 18:15 Дональд Трамп пригрозив Росії «масштабними» санкціями: причина    0
  • 05 березня 18:26 Білий дім заявив, доколи буде зупинено військову допомогу та розвіддані для України    0
  • 04 березня 18:51 У Трампа заявили, що зупинка військової допомоги Україні – це «батіг» для Зеленського: причина    0
  • 03 березня 16:18 Трамп зіткнувся з парадоксальною реакцією українців на події у Білому домі, – Bloomberg    0