Telegram випустив велике оновлення для Android та iOS: 10 нових функцій Telegram випустив велике оновлення для Android та iOS: 10 нових функцій
Події

Telegram випустив велике оновлення для Android та iOS: 10 нових функцій

Дарина Герасимчук 01 грудня, 2023, 15:18
 0

Команда Telegram випустила масштабне оновлення месенджера, в якому додала чимало нових функцій, включаючи перепост історій, відеоповідомлення в історіях та багато іншого.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Telegram 10.3.0. – це найсвіжіша версія популярного месенджера з новими функціями, головною з яких є можливість розшифровувати голосові повідомлення без Premium-підписки. Але тут є нюанси.

Нова версія вже доступна всім користувачам iOS та тим користувачам Android, які встановили програму безпосередньо з telegram.org/android. У каталозі Google Play оновлення з'явиться, коли його схвалять модератори Google.

Головні «фішки»:

1. Розшифровка голосових повідомлень для всіх користувачів. Переклад голосових повідомлень у текст з'явився в Телеграмі ще рік тому, але функція була доступна лише власникам платної підписки. Вона дозволяє швидко прочитати зміст аудіоповідомлення, і навіть перекласти його іншою мовою. Потрібно просто натиснути кнопку «→A» навпроти войсу в чаті. Однак, якщо ви не придбали Telegram Premium, можна розшифрувати не більше двох аудіоповідомлень на тиждень.

2. Подібні канали. Тепер, приєднавшись до каналу, користувачі побачать список схожих публічних каналів. Крім того, список схожих каналів можна побачити в окремій вкладці в профілі каналу.

3. Перепост історій. Тепер можна перепостити до себе історії друзів та улюблених каналів, щоб збільшити їхню аудиторію всього за пару дотиків. Історію можна доповнювати своїм текстом, звуковою доріжкою та іншим.

4. Відеоповідомлення в історіях. Поверх історій тепер можна додавати відео з коментарями. Відео можна редагувати: змінювати розмір, переміщати в будь-яке місце на екрані, вибирати момент початку та закінчення. Для історій із доданими відео доступні репости.

5. Кольори профілю та шпалери для співрозмовника (тільки для передплатників Premium). Підписка Telegram Premium дозволяє вибрати унікальні поєднання кольорів з логотипами для профілю. Потрібно зайти в «Параметри» > «Параметри чатів» > «Змінити свої кольори» на Android або «Параметри» > «Оформлення» > «Персональні кольори» на iOS.

6. Статистика історій для каналів. Адмінам каналів, які публікують історії, тепер доступна статистика переглядів, пересилок та реакцій на історії. Це дозволить відстежувати активність аудиторії та реакцію користувачів на історії.

7. Емодзі з наборів як реакції в каналах. Адміністратори каналів можуть додавати не тільки стандартні реакції, але й емодзі з наборів користувача — по 1 нестандартній реакції за кожен рівень каналу. У статистиці каналу тепер відображається графік тональності реакцій, який показує, як користувачі реагували на публікації.

8. Підсвічування коду у повідомленнях. Всі програми Telegram тепер можуть автоматично розпізнавати мову програмування в повідомленнях і підсвічувати синтаксис, коли текст відформатовано у вигляді коду.

9. Поліпшений перегляд груп із темами. Telegram запам'ятовує режим відображення під час перегляду груп із темами — у вигляді єдиного чату або окремих тем.

10. Ефект "клацання Таноса" на iOS. У програмі iOS автоматичне видалення повідомлень по таймеру тепер супроводжується забавною анімацією зі зникненням.

Теги: Телеграма , оновлення , ios , функції , Android , месенджер , світові новини

 • 28 лютого 18:43 Скільки чоловіків в Україні готові мобілізуватись: що їх відлякує і що мотивує – результати опитування    0
 • 27 лютого 16:29 Маленька принцеса Шарлотта очолила топ-10 найбагатших дітей світу у 2024 році    0
 • 22 лютого 14:31 Скільки українців вважають США та Польщу дружніми країнами – результати опитування    0
 • 21 лютого 18:19 Такер Карлсон розкрив, яку суму Борис Джонсон запросив за інтерв'ю на тему війни в Україні    0
 • 21 лютого 17:08 Українці відкрили найбільшу кількість ФОПів на другий рік війни: топ-сфери нових бізнесів    0
 • 20 лютого 16:23 Перша людина з чіпом у мозку змогла керувати комп'ютерною мишкою силою думки — Ілон Маск    0
 • 15 лютого 15:51 Кабмін розглядає варіант бронювання від мобілізації за 6-7 тисяч грн/місяць    0
 • 15 лютого 15:06 У Японії вивели перших свиней, чиї органи можна буде пересадити людині (фото)    0
 • 13 лютого 18:33 Ілон Маск пожартував з відповідей Путіна в інтерв'ю американському журналісту Такеру Карлсону    0
 • 12 лютого 17:45 Чорнобильські вовки-мутанти розвинули стійкість до раку: як це допоможе людству    0
 • 12 лютого 14:30 В Індонезії футболіста вбило блискавкою прямо під час матчу (відео)    0
 • 07 лютого 18:43 Американський журналіст Такер Карлсон приїхав до Москви, щоб взяти інтерв'ю у Путіна: що відомо    0
 • 05 лютого 20:24 У короля Великобританії Чарльза III виявили рак    0
 • 05 лютого 16:10 В Україні Audi, BMW, Porsche, Jaguar та інші марки авто попадають під податок на розкіш у 2024 році    0
 • 02 лютого 15:07 The Economist стверджує, що наступна війна буде у космосі між великими державами    0
 • 31 сiчня 18:41 Дослідження показало, чому потік українських біженців до Норвегії стрімко зріс    0
 • 31 сiчня 15:56 У РФ опублікували декларацію Путіна: скільки заробив диктатор за 6 років (фото)    0
 • 29 сiчня 19:18 Найбільший у світі круїзний лайнер Icon of the Seas вирушив у свій перший рейс (відео)    0
 • 25 сiчня 15:01 Жінка з Одеси полетить у космос на кораблі Virgin Galactic (фото)    0
 • 24 сiчня 16:11 90 секунд до «ядерної опівночі»: Годинник Судного дня зупинився рекордно близько на тлі війни в Україні    0