Українці можуть пройти опитування щодо якості освіти в країні: займе всього 7 хвилин Українці можуть пройти опитування щодо якості освіти в країні: займе всього 7 хвилин
Події

Українці можуть пройти опитування щодо якості освіти в країні: займе всього 7 хвилин

Фото: Скріншот
Дарина Герасимчук 27 серпня, 2024, 18:10
 0
Твітнути
Поділитися
Надіслати
Pintrest

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав усіх небайдужих громадян взяти участь в опитуванні та таким чином долучитися до трансформації освіти в Україні.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації розпочало національне опитування, метою якого є зібрати думки українців щодо стану освіти в країні.

Ця ініціатива дозволить ідентифікувати проблеми, які раніше залишалися поза увагою, та допоможе визначити подальші кроки для розвитку освітньої галузі.

Встигніть приєднатися до 10 вересня за посиланням

За словами Михайла Федорова, ваша думка може суттєво вплинути на вирішення проблем, які існували роками, та сприятиме впровадженню якісних змін.

До участі запрошуються батьки, учні, студенти професійно-технічних закладів та університетів, а також усі українці, які хочуть зробити свій внесок у покращення якості освіти.

Опитування триватиме до 10 вересня і його заповнення займе не більше 7 хвилин.

Ця ініціатива реалізується за підтримки проекту EU4DigitalUA, який фінансує Європейський Союз.

Теги: опитування , ПН , мінціфри , освіта , новини України

  • 15 квiтня 17:58 Відбувся другий в історії жіночий політ у космос: Кеті Перрі та ще 5 дівчат на борту New Shepard (відео)    0
  • 15 квiтня 16:28 «Радий з гордістю представляти Росію»: український боєць UFC Крилов оголосив про зміну громадянства    0
  • 09 квiтня 17:59 З'явилися шокуючі факти про постраждалу в Дубаї 20-річну українку Марію Ковальчук    0
  • 09 квiтня 15:02 Діти зможуть анонімно повідомляти про булінг у школі через додаток "Мрія"    0
  • 08 квiтня 17:15 У США створили протизаплідні таблетки для чоловіків: препарат ефективний на 99%    0
  • 04 квiтня 17:18 Ціни на нафту обвалилися до мінімуму з 2021 року: як це вплине на економіку РФ    0
  • 02 квiтня 15:50 Forbes оновив список найбагатших людей світу: шість українців потрапили до рейтингу 2025 року    0
  • 01 квiтня 16:27 Пастор Марк Бернс, особистий духовний радник Дональда Трампа, зробив заяву після візиту до України    0
  • 31 березня 16:38 Трамп пригрозив Зеленському "великими проблемами", а Путіну – вторинними митами    0
  • 26 березня 14:56 Трамп віддав Путіну сім «козирів» у переговорах про війну РФ проти України, – Politico    0
  • 25 березня 16:14 Наприкінці тижня Україна переходить на літній час: коли переводити стрілки годинника    0
  • 24 березня 20:02 У США знайшли мертвою екс-федерального прокурора Джесіку Абер: вона розслідувала злочини РФ    0
  • 20 березня 16:52 Опубліковано рейтинг найбільш щасливих країн світу: яке місце посіла Україна    0
  • 19 березня 19:11 Зниклу в Дубаї 20-річну громадянку України знайшли у лікарні в тяжкому стані    0
  • 19 березня 17:04 Північна Корея стала третім у світі власником біткоїнів завдяки найбільшій крадіжці в історії    0
  • 10 березня 17:39 Двоюрідний брат віце-президента США Джей Ді Венса 2,5 роки воював за Україну    0
  • 07 березня 18:15 Дональд Трамп пригрозив Росії «масштабними» санкціями: причина    0
  • 05 березня 18:26 Білий дім заявив, доколи буде зупинено військову допомогу та розвіддані для України    0
  • 04 березня 18:51 У Трампа заявили, що зупинка військової допомоги Україні – це «батіг» для Зеленського: причина    0
  • 03 березня 16:18 Трамп зіткнувся з парадоксальною реакцією українців на події у Білому домі, – Bloomberg    0