Сергей Притула: "Я думав, що боюся тільки смерті і акул, але в таксі мені було страшно!"

Gloss 30 ноября 2016, 16:33  455
Сергей Притула рассказал, как воевал со своим Range Rover
Сергей Притула рассказал, как воевал со своим Range Rover
Пресс-служба Нового канала

Сергей Притула рассказал о том, как застрял по дороге из Киева в Трускавец, где все оставшиеся “вар’яти“ готовились к концерту.

Читай также: Сергей Притула и Екатерина Варнава стали молодоженами для шоу

Но тогда ведущему, которму пришлось повоевать Range Rover со своим было не до смеха.

Отже, ввечері у нас концерт у Трускавці. І за 4 години до концерту я знаходжуся під Житомиром. В мене закінчилось пальне – я так сварився по телефону, коли виїхав з Києва, що не помітив, як воно скінчилося. А до заправки – 3 кілометри! – начал рассказ Сергей Притула. – І ось мене дядько на Volkswagen тягне на шнурку до тієї заправки. Лише уявіть: старенький Volkswagen тягне здоровезний Range Rover, і через заднє скло того Volkswagen мені у лобове махає уся родина, що сидить а автівці.

І от довезли мене до заправки з вітчизняним пальним, а мені Range Rover такий: ти що, брате, я на такому не поїду! А я думаю: спокійно, ось заллю 10 літрів, доїду до іншої заправки, і заллю інше пальне. Заливаю 10 літрів – а машина не заводиться! Думаю, дурень, що замало пального і заливаю ще 10 літрів! А він все одно не заводиться. Дзвоню до хлопців на СТО. Вони кажуть: Сєрьожа, тобі потрапило повітря в паливну систему, бо ти ж... барана шматок, Сєрьожа! Я кажу: що робити? А вони: ти його позаводь, тоді паливний насос будет тягнути, система прочиститься, і ти поїдеш.

Я ж давай заводити: джж-дж-джж! Годину заводив! Посадив акумулятор, а автівка як стояла, так і стоїть. Але ж я тримаю хвіст пістолетом, подумаєш, акумулятор! Пішов на дорогу, витягнув руку, зупинив бус із заробітчанами, які їхали з будівництва з Києва.

Кажу: дайте підкурити акумулятор! Вони відповідають: не питання! Підігнали бус, відкрили капот і кажуть: давай вуса (штуки, якими можна підкурити), я кажу: в мене немає, я думав, у вас є! Ми сіли в бус, поїхали на заправку в Житомир, там купили ці дроти, повернулися. І ще півгодини га-зу-ва-ли!

Читай также: Варнава рассказала о романтичном знакомстве с Притулой

А потім моя машина зробила пуф-ф-ф, і все. І погасла – жодна лампочка, жоден пристрій не включався! І в цей момент я помітив, що четверта година, а в мене о восьмій концерт. І я попросив підвезти мене до Житомира, там вискочив, побачив водія таксі. Спитав: гума зимова? Він відповів: так! І я кажу: Львів! І поки їхав, писав у Facebook: Друзі, будь ласка, хто-небудь, перейміть мене по дорозі і відвезіть у Трускавець! Бо розумів, що швидко з цим таксистом не доїду. Я думав, що боюся тільки смерті і акул, але в машині з ним мені було так страшно!“ – рассказал Притула.

А в это время пятеро “вар’ятов“ в Трускавце начали концерт без Сергея. Владимир Жогло рассказывал его шутки, ребята заводили зал.

Ми вирішили показувати мініатюри, доки Притула не приїде. Але вийшло дуже ефектно – якраз закінчували мініатюру, а Сергій вибіг на сцену в курточці! Всім сподобалося!“ – добавил к рассказу Притулы Валентин Сергийчук.

Напомним, ранее Сергей Притула рассказал, как провел первую свадьбу в роли тамады.

Смотри видео с Сергеем Притулой:

Владзьо і Сергій Притула. Смішні новини - Вар`яти
0:00 / 09:06

Комментарии