Скрипка рассказал о разговоре с фейковым Аваковым

Gloss 23 апреля 2017, 11:00  105

Олег Скрипка, Арсен Аваков
Олег Скрипка, Арсен Аваков
vk.com/voplividopliassova, gx.net.ua

Олег Скрипка, который оказался в центре скандала из-за жестких высказываний в адрес русскоязычных украинцев, поделился, что имел телефонный разговор с фейковым Арсеном Аваковым.

Читай также: Скрипка: Кто-то идет на фронт, а кто-то едет в Москву и зарабатывает

Солист группы Воплі Відоплясова рассказал, что пранкер, представившийся министром внутренних дел Украины, спрашивал его мнение об отношении к РФ, задавал вопросы по поводу мер безопасности на Евровидении 2017 в Украине, спрашивал мнение о ситуации на Донбассе.

“Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації… Зрештою, подзвонив “дехто“ за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові “міністра“, але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. “Міністр“ випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі. Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики... Відчуття щодо витівки пранкера з’явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість “Авакова“, – поделился Олег Скрипка.

Олег Скрипка
Олег Скрипка
lime.apostrophe.ua

Позже музыкант убедился, что правда общался с пранкерами, а не с реальным Аваковым:

Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков. Хто це був і навіщо, можна тільки здогадуватися…“

Кроме того, Скрипка отметил, что данный телефонный разговор был направлен против Украины, вспомнив события 2004 года.

“Вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації. Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам’ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі, що пробивали захищені канали зв’язку, “розігруючи“ Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна. Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...“, – высказался певец.

Слушай запись разговора Олега Скрипки с фейковім Арсеном Аваковым.

Скрипка отметил, что именно эти слова повлияли на его высказывания в адрес русскоязычных украинцев, которые не знают родного языка и извинился перед теми, кто воспринял это как личную обиду.

“Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми “гетто“. Наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені в інформаційну диверсію, як власну образу. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити. Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків. 

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ. Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка“, – резюмировал лидер ВВ.

Напомним, ранее стало известно, что на Скрипку подадут в суд за разжигание национальной вражды и ненависти.

Смотри онлайн-видео, где Олег Скрипка говорит о создании гетто:

Комментарии