Руслана обещает $10 тысяч за доказательства вины России в трагедии с самолетом

19 июля 2014, 11:00  1624
Gloss

Певица и общественный деятель Руслана Лыжичко обещает денежное вознаграждение тому, кто предоставит доказательства причастности России к трагедии под Донецком, где 17 июля был сбит пассажирский самолет 298 людьми на борту.

Руслана

Руслана

Руслана объявила о вознаграждении в размере $10 000 за доказательства с места трагедии. Об этом она сообщила на своей странице в Фейсбуке:

«Ще вночі стало відомо, що Росія почала знищувати докази своєї причетності до трагедії, про що відомо з перевірених джерел. У зв’язку з цим ми з громадськістю оголошуємо винагороду за конкретні докази з місця трагедії. Початкова винагорода - $10000. Звичайно ж, найбільший інтерес до «чорних скриньок».

Также Руслана предупредила, что в сети активно удаляются все компрометирующие материалы, которые свидетельствуют о причастности России к крушению авиалайнера.

«Є докази, що Росія дезінформує світову спільноту щодо збитого літака. Ми відслідкували, що в Інтернеті будь-яка інформація щодо причетності Росії до збитого літака, знищується невідомими особами, а тому:
1) як тільки ви знаходите подібну інформацію, що свідчить про причетність Росії до трагедії, просимо одразу робити і виставляти скріншоти (чи перефотографовувати, перезнімати всі матеріали).
2) потрібно моніторити всю інформацію та знаходити будь-яку дезіфнормацію і повідомляти мене особисто мене про це для подальшого публічного поширення.
Цим ви допоможете викрити пропаганаду Путіна, яка від першого дня базувалася на брехні! Приклад: на CNN щойно змінили титр на повідомленні з відео перемовин терористів, що це перемовини не між терористами, а між українськими Ukrainian Secret Service! Це - брехня і чорні технології Путіна», - написала Руслана в соцсети.

Как и множество украинцев, Руслана пришла к посольству Нидерландов в Киеве, чтобы выразить свои соболезнования в связи с трагедией.

Комментарии