В Україні з'явився безкоштовний онлайн-курс із сучасної військової підготовки
Staff Sgt. David Carnahan
На освітній платформі Prometheus запустили безкоштовний курс із сучасної військової підготовки. Мета курсу – комплексно та структуровано дати базові знання з військової справи.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Курс «БАЗА: Сучасна військова підготовка», що складається з 13 години навчального матеріалу, стартував на платформі Prometheus 31 березня. Записатися на курс можна за посиланням.
Курс дає основні знання з військової справи, зокрема характеристики різної зброї, орієнтування на місцевості, зв'язок, такмед, виживання в польових умовах і багато іншого.
Всі матеріали курсу знаходяться у відкритому доступі на платформі Prometheus. Вивчати їх можна як онлайн, так і офлайн, попередньо завантаживши PDF-файли з платформи. Наприкінці навчання слухачі можуть пройти оціночний тест, щоб перевірити, наскільки добре вони засвоїли матеріал, і отримати сертифікат у разі успішного завершення курсу.
Курс розробила команда волонтерів, його експерти професійні військові з бойовим досвідом з 2014 року. Проект реалізують за підтримки центру Askold, базового табору з підготовки військової служби. Які саме експерти приєдналися до кожного розділу можна подивитись на сторінці курсу.
Для кого цей курс?
Матеріал розрахований на вперше мобілізованих та тих, хто підпадає під мобілізацію. Також він буде корисним військовослужбовцям, які бажають освіжити або структурувати свої знання. Однак обмежень у доступі немає: будь-хто, хто цікавиться темою військової підготовки, може зареєструватися на платформі та пройти навчання.
Читай також
В Індії жінка подала до суду на чоловіка через те, що він любив кішку сильніше, ніж її
Тварина стала причиною скандалів і травм
Успіх починається з команди: як «Аврора» створює умови та можливості для розвитку і кар'єрного зростання
Україна в топ-15 на PornHub: порносайт підбив підсумки року і розкрив найпопулярніші категорії
44% українських користувачів – жінки
Найпопулярніші запити в Google у 2024 році: чим найбільше цікавилися українці
Персони, товари та терміни, які шукали весь рік
8 ідей новорічного декору окрім ялинки: як створити святковий настрій (фото)
Порадуйте себе та близьких
Оксфордський словник вибрав brain rot словом 2024 року: що означає цей термін
З англійської - "гниття мозку"