YASNO випустила гру, в якій потрібно відключати світло та реагувати на скарги абонентів

UkraineTrek.com

Компанія-постачальник електроенергії Yasno створила онлайн-гру, де можна відчути себе диспетчером електромереж. Гравцям потрібно вибирати будинки та перемикати світло між ними, а також реагувати на скарги мешканців та стежити за графіками. Про це розповів генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Гра отримала назву «Чому не сусідній будинок?». Таким чином, Yasno обіграли найпоширенішу скаргу українців, коли у них відключили світло, а в сусідньому будинку – ні. Пограти можна на сторінці графіків вимкнень на сайті YASNO.

Гра має 8-бітний ретро-дизайн, займає трохи більше третини мегабайта, тому працюватиме навіть за умов поганого інтернет-з'єднання. Якщо гра повністю завантажена до того, як зв'язок зникне, в неї все одно можна буде грати.

Основна механіка гри у тому, щоб своєчасно перемикати світло між будинками. Також є обмеження щодо часу та потужності, іноді трапляються локальні аварії. Щоб перемикати світло між будинками, закрити клієнтську скаргу або відремонтувати аварію – потрібно клацнути/тапнути на будинок.

«Наразі навіть коли світло вже майже не відключають, є ті, хто щоранку за звичкою перевіряє графіки. Щоб ця історія стала не такою рутинною, ми вирішили запустити гру-симулятор і дати можливість кожному нашому клієнту приміряти на себе професію диспетчера оператора системи розподілу. Для цього потрібно зберігати світло у будинках якомога довше. Звичайно, це не буде просто: гра заснована на реальних подіях, тому потрібно враховувати і зменшення потужності, і локальні аварії та роботу зі скаргами клієнтів», – розповів генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

«Гумор завжди допомагає краще "опрацювати" помилки та пережити негатив. Тому ми не тільки пояснюємо на елементарному прикладі, як працюють графіки відключень, але трохи іронізуємо над ситуацією і над собою. Ми хочемо, щоб люди знайшли себе в ситуаціях гри – і в цитатах, і в світлі в будинку, і в коті, до речі, змальований з кота нашого маркетолога. Так зможемо зрозуміти, що відбувається практично після кожного обстрілу, і що диспетчер – це не перемикання вимикача, а аналіз багатьох змінних та рішення, які можуть вплинути на ціле місто», – додав він.

Читай також

Італійське село пропонує будинки за 1 долар американцям, розчарованим результатами виборів у США

Це вам не повномасштабна війна

Тоталізатор, що передбачив перемогу Трампа, приймає ставки на ймовірність ядерного вибуху до кінця року

Ставок прийнято на 1,6 млн доларів

Більше половини українців хочуть швидкого припинення війни шляхом переговорів із РФ

Вперше з початку війни

Підприємці, які не мають доступу до Інтернету, вимушено припинять роботу з 2025 року

Причина

Forbes Ukraine опублікував рейтинг найбільших приватних компаній України

З виручкою від 4,7 мільярда гривень

Президентські вибори в Україні можуть відбутися 25 травня 2025 року

The Economist оцінює шанси двох кандидатів

В РФ ухвалили закон про мільйонні штрафи за "пропаганду чайлдфрі"

Про небажання мати дітей можна говорити лише у трьох випадках

На упаковках популярних дитячих ляльок помилково надрукували посилання на порносайт

Виробник просить вибачення

У МОН заявили, що вища освіта в Україні має коштувати дорожче

Мінімум три тисячі євро

Волонтер Сергій Стерненко заявив, що його оголосили у розшук за вказівкою головкому Сирського

Через жорстку критику військового керівництва