В Мінцифри хочуть заборонити продаж гри Atomic Heart через російську пропаганду

www.distractify.com

Atomic Heart - це нова гра від російської студії Mundfish, реліз якої відбувся 21 лютого. Гра опинилася на другому місці у світовому рейтингу продажів на платформі Steam, безперешкодно поширюючись в Україні та світі, незважаючи на відверту пропаганду СРСР. У Міністерстві цифрової трансформації хочуть виправити це. А також закликають всіх користувачів ігнорувати даний проект.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Раніше заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у коментарі виданню dev.ua заявляв, що відомство відправить запити до Valve, Sony та Microsoft з проханням зняти Atomic Heart з продажу в Steam, PS Store та MS Store на території України.

«Так само ми закликаємо обмежити розповсюдження цієї гри в інших країнах через її токсичність, потенційний збір інформації даних користувачів і можливість передачі їх третім особам у росії, а також потенційне використання грошей, залучених з купівель гри, на ведення війни проти України», - сказав Борняков.

Сьогодні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Twitter повідомив, що відправив офіційні запити за заборону продажу російської гри і чекає на відповідь від компаній.

«Офіційні запити на заборону на продаж гри Atomic Heart. Я вважаю, що жодне з цих підприємств не підтримує кривавого режиму, вбивства чи романтизацію комунізму. Новий рівень російської цифрової пропаганди – з використанням ігрової індустрії», – написав Федоров у Твіттері, прикріпивши офіційні листи адресовані ігровим платформам.

Про що гра Atomic Heart

Atomic Heart (з англ. - «Атомне серце») - комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи з елементами рольової гри, розроблена російською студією Mundfish, яка офіційно зареєстрована на Кіпрі, але її основні офіси розташовані в РФ. Пропаганда у грі починається вже на етапі сюжету: дія відбувається в СРСР, де звеличують радянських учених; головний герой – агент радянських спецслужб; на фоні гри звучить саундтрек Миколи Баскова, який активно підтримує злочинну війну, розв‘язану РФ в Україні.

Дія Atomic Heart відбувається в альтернативному СРСР, у якому країна вийшла на масове виробництво роботів, які обслуговують населення країни. Головним героєм гри є майор Сергій Нечаєв, агент радянської розвідки під псевдонімом П-3, який прибув на підприємство з виробництва роботів під кодовою назвою «3826», що знаходиться в КазРСР. З невідомої причини роботи на об'єкті вийшли з ладу та напали на персонал, а потім захопили «3826». Тепер майор Нечаєв має не тільки вирішити ситуацію і зупинити роботів, а й з'ясувати причину події. Гра включає битви з виглядом від першої особи; протягом гри персонаж може знаходити та конструювати різноманітну зброю. За словами генерального директора Mundfish Роберта Багратуні, ігровий світ є «весь Радянський Союз, широке коло» від Арктики на півночі до Алтайських гір на півдні; локації гри, такі як підземні та надземні об'єкти «3826», розкидані по карті та пов'язані залізницями.

Вікіпедія (с)

Читай також

Аналог YouTube: Ілон Маск запускає додаток X TV для смарт-телевізорів

Головні функції платформи

Трамп задався питанням, як йому реагувати на те, що Путін підтримав Камалу Харріс

Політичний «жабагадюкінг»  

Для Путіна розробляють еліксир вічного життя – The Times

Кощій Безсмертний та його методи

Росія готує геймерів до війни в Україні: що відомо

Їхні навички можуть бути корисні

Жителі трьох областей України зможуть отримати гроші для власного бізнесу

Кому призначається допомога

До Землі мчить астероїд розміром у два футбольних поля

За ним можна спостерігати через онлайн-трансляцію

Instagram прослуховує кожного користувача через мікрофон телефону

У рекламних цілях

Нацбанк пропонує змінити назву розмінних монет з "копійки" на "шаг"

Для історичної справедливості та дерусифікації

Влада Франції видала ордер на арешт Миколи Дурова – брата Павла Дурова

Він оголошений у розшук

Українці можуть пройти опитування щодо якості освіти в країні: займе всього 7 хвилин

Допоможе визначити подальші кроки для розвитку