В Мінцифри хочуть заборонити продаж гри Atomic Heart через російську пропаганду

www.distractify.com

Atomic Heart - це нова гра від російської студії Mundfish, реліз якої відбувся 21 лютого. Гра опинилася на другому місці у світовому рейтингу продажів на платформі Steam, безперешкодно поширюючись в Україні та світі, незважаючи на відверту пропаганду СРСР. У Міністерстві цифрової трансформації хочуть виправити це. А також закликають всіх користувачів ігнорувати даний проект.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Раніше заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков у коментарі виданню dev.ua заявляв, що відомство відправить запити до Valve, Sony та Microsoft з проханням зняти Atomic Heart з продажу в Steam, PS Store та MS Store на території України.

«Так само ми закликаємо обмежити розповсюдження цієї гри в інших країнах через її токсичність, потенційний збір інформації даних користувачів і можливість передачі їх третім особам у росії, а також потенційне використання грошей, залучених з купівель гри, на ведення війни проти України», - сказав Борняков.

Сьогодні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Twitter повідомив, що відправив офіційні запити за заборону продажу російської гри і чекає на відповідь від компаній.

«Офіційні запити на заборону на продаж гри Atomic Heart. Я вважаю, що жодне з цих підприємств не підтримує кривавого режиму, вбивства чи романтизацію комунізму. Новий рівень російської цифрової пропаганди – з використанням ігрової індустрії», – написав Федоров у Твіттері, прикріпивши офіційні листи адресовані ігровим платформам.

Про що гра Atomic Heart

Atomic Heart (з англ. - «Атомне серце») - комп'ютерна гра в жанрі шутера від першої особи з елементами рольової гри, розроблена російською студією Mundfish, яка офіційно зареєстрована на Кіпрі, але її основні офіси розташовані в РФ. Пропаганда у грі починається вже на етапі сюжету: дія відбувається в СРСР, де звеличують радянських учених; головний герой – агент радянських спецслужб; на фоні гри звучить саундтрек Миколи Баскова, який активно підтримує злочинну війну, розв‘язану РФ в Україні.

Дія Atomic Heart відбувається в альтернативному СРСР, у якому країна вийшла на масове виробництво роботів, які обслуговують населення країни. Головним героєм гри є майор Сергій Нечаєв, агент радянської розвідки під псевдонімом П-3, який прибув на підприємство з виробництва роботів під кодовою назвою «3826», що знаходиться в КазРСР. З невідомої причини роботи на об'єкті вийшли з ладу та напали на персонал, а потім захопили «3826». Тепер майор Нечаєв має не тільки вирішити ситуацію і зупинити роботів, а й з'ясувати причину події. Гра включає битви з виглядом від першої особи; протягом гри персонаж може знаходити та конструювати різноманітну зброю. За словами генерального директора Mundfish Роберта Багратуні, ігровий світ є «весь Радянський Союз, широке коло» від Арктики на півночі до Алтайських гір на півдні; локації гри, такі як підземні та надземні об'єкти «3826», розкидані по карті та пов'язані залізницями.

Вікіпедія (с)

Читай також

У Telegram почала працювати нова схема шахрайства під виглядом «подарунка»

Як уникнути втрати даних та коштів з рахунків

Італійське село пропонує будинки за 1 долар американцям, розчарованим результатами виборів у США

Це вам не повномасштабна війна

Тоталізатор, що передбачив перемогу Трампа, приймає ставки на ймовірність ядерного вибуху до кінця року

Ставок прийнято на 1,6 млн доларів

Більше половини українців хочуть швидкого припинення війни шляхом переговорів із РФ

Вперше з початку війни

Підприємці, які не мають доступу до Інтернету, вимушено припинять роботу з 2025 року

Причина

Forbes Ukraine опублікував рейтинг найбільших приватних компаній України

З виручкою від 4,7 мільярда гривень

Президентські вибори в Україні можуть відбутися 25 травня 2025 року

The Economist оцінює шанси двох кандидатів

В РФ ухвалили закон про мільйонні штрафи за "пропаганду чайлдфрі"

Про небажання мати дітей можна говорити лише у трьох випадках

На упаковках популярних дитячих ляльок помилково надрукували посилання на порносайт

Виробник просить вибачення

У МОН заявили, що вища освіта в Україні має коштувати дорожче

Мінімум три тисячі євро