Німецьке видавництво випустило книгу про українських креативників: хто туди потрапив
gestalten.com
У німецькому видавництві gestalten вийшла книга Ukraine Rising про 70 українських креативників у різних галузях – графічному дизайні, архітектурі, живописі, фотографії, музиці, моді та гастрономії.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
У книзі Ukraine Rising п'ять розділів, присвячених крафтовим виробництвам, візуальній культурі, моді, промисловому дизайну та архітектурі.
Проект реалізовано спільно з українським видавництвом Люсією Бондарю.
«Я вдячна видавництву gestalten і особисто Роберту Клантену за довіру та можливість продемонструвати усьому світу нашу яскраву сучасну культуру. Вдячна всім учасникам книги, які продовжують творити, незважаючи на війну та особисті трагедії, а також співавторам статей, зокрема Ганні Аветовій, яка зробила огляд візуальної культури. Тетяна Соловей та Катерина Коваленко є авторами експертних есе про культуру в цілому та моду та дизайн відповідно. Обкладинку прикрашає чудова робота Інни Харчук», - сказала Люсія Бондар.
Серед учасників проекту українські бренди: Gunia Project, The Coat by Katya Silchenko, Bevza, Litkovska, Ksenia Schnaider та J'amemme, архітектурні дизайн-бюро Faina, Makhno Studio, loft buro, balbek bureau та YOD Group, музиканти Alyona Alyona, Kalush Orchestra, дует фотографів Synchrodogs, художники та графіки Waone, Ангеліна Голембовська, Лесь Панчишин та Олексій Чекаль та багато інших яскравих представників сучасної креативної спільноти України.
Відбір учасників та проектів був дуже складним, проте команда подбала про те, щоб представити максимальну кількість учасників із різних областей, навіть якщо деякі презентовані ширше, ніж інші.
Головна мета Ukraine Rising — створити видання, яке послужило б повноцінним та авторитетним гідом сучасної культури нашої країни.
Книга Ukraine Rising буде продаватися у різних куточках світу
Ukraine Rising вже отримала дистрибуцію у всьому світі і продається, у тому числі, у таких великих мережах як Target та Fnac.
«Країна, найціннішим ресурсом якої є її творча молодь, має бути радикальною, вправною та винахідливою, щоб процвітати. І Україна саме така: за надзвичайно короткий проміжок часу вона здобула репутацію серед дизайнерських, технологічних та стартап-спільнот як центр виняткових інновацій. Як не парадоксально, ця українська творча еволюція, здається, підживлювалася постійним станом невизначеності та політичних потрясінь. Український дух має надзвичайну здатність перетворювати пригнічення та злидні на могутні джерела творчості та інновацій», — коментує Роберт Клантен, засновник і CEO gestalten.
Фото: gestalten.com
Читай також
Італійське село пропонує будинки за 1 долар американцям, розчарованим результатами виборів у США
Це вам не повномасштабна війна
Тоталізатор, що передбачив перемогу Трампа, приймає ставки на ймовірність ядерного вибуху до кінця року
Ставок прийнято на 1,6 млн доларів
Більше половини українців хочуть швидкого припинення війни шляхом переговорів із РФ
Вперше з початку війни
Forbes Ukraine опублікував рейтинг найбільших приватних компаній України
З виручкою від 4,7 мільярда гривень
Президентські вибори в Україні можуть відбутися 25 травня 2025 року
The Economist оцінює шанси двох кандидатів
В РФ ухвалили закон про мільйонні штрафи за "пропаганду чайлдфрі"
Про небажання мати дітей можна говорити лише у трьох випадках
На упаковках популярних дитячих ляльок помилково надрукували посилання на порносайт
Виробник просить вибачення
Волонтер Сергій Стерненко заявив, що його оголосили у розшук за вказівкою головкому Сирського
Через жорстку критику військового керівництва