Sony презентувала несамостійну портативну консоль Project Q та навушники PlayStation

Sony

Компанія Sony провела онлайн-презентацію нової ігрової консолі Project Q. Вона призначена для хмарного геймінгу. Також Sony представила пару бездротових навушників, які забезпечують "звукове занурення наступного покоління" на консолях, ПК та смартфонах.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Портативну консоль буде випущено наприкінці цього року, про це заявив глава PlayStation Джим Райан під час масштабного заходу Sony PlayStation Showcase.

Нова консоль на вигляд нагадує планшет, оснащений «половинками» фірмового геймпада DualSense. Новий пристрій Sony, всупереч очікуванням, не буде самостійною портативною консоллю - для її використання необхідно мати повноцінну приставку PS5. Project Q не запускає ігри самостійно, а фактично лише стрімить їх із PlayStation 5 через Wi-Fi за допомогою технології Play Remote.

Консоль оснащена 8-дюймовим LCD-дисплеєм з роздільною здатністю 1080p та частотою розгортки 60 Гц. Керуючі елементи та система тактильної віддачі перекочували з контролера DualSense.

Під час заходу PlayStation Showcase 2023 корпорація також представила бездротові фірмові навушники. Їх можна буде використовувати як з PS5, так і з іншими девайсами, включаючи смартфони та ноутбуки. Sony зазначає, що девайс забезпечує чистий та якісний звук. Додаткові деталі, такі як ціна та час автономної роботи, будуть розкриті пізніше.

Також було анонсовано продовження гри Spider-Man та ремейк однієї з частин гри культової серії Metal Gear Solid.

Читай також

Помилка, яку не варто робити при покупці телевізора або монітора в 2026 році

Пояснюють експерти

Apple змінює генерального директора вперше за 15 років: чого чекати від нового CEO Джона Тернуса

Багато продажів, мало інновацій

У США запустили відеочат з Ісусом Христом на базі ШІ за $1,99 за хвилину (фото)

Духовні поради та підтримка

Meta створює ШІ-клон Марка Цукерберга для спілкування зі співробітниками компанії

3D-модель замінить реального керівника

Видання The New York Times назвало можливого творця біткоїну

Його особистість вважається однією з найважливіших таємниць

Витрата палива до 5 літрів на сотню: 10 економних сімейних авто в Україні (фото)

Актуально за нинішніх умов

Україна створює свій чат GPT: у Мінцифри оприлюднили назву української мовної моделі ШІ

Голосування проходило в «Дії»

Італія тестуватиме новий "купол" ППО Michelangelo в умовах реальної війни в Україні

Як працює система

Apple готує презентацію щонайменше п'яти нових продуктів, включаючи iPhone, наступного тижня

Очікується бюджетний MacBook

У Китаї показали людиноподібного робота Moya: тепла шкіра, зоровий контакт та інші функції

Робот створювався для максимальної схожості з людьми