Meta створює ШІ-клон Марка Цукерберга для спілкування зі співробітниками компанії
Getty Images
Meta Platforms розробляє штучний інтелект у вигляді генерального директора Марка Цукерберга для взаємодії із співробітниками замість нього. Про це повідомила Financial Times.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Ініціатива офіційно видається як спроба зблизити мільярдера з персоналом, хоча насправді виглядає як частина жорсткої стратегії корпоративної дистанції та автоматизації, наголошує видання.
Компанія Meta приділяє пріоритетну увагу розробці реалістичних 3D-персонажів, інтегрованих зі штучним інтелектом (ШІ). Ключовим проектом нині є створення «цифрової версії» самого співзасновника та генерального директора Марка Цукерберга.
Цей клон не лише зовні схожий на оригінал, але й має здатність брати участь у внутрішніх управлінських процесах на найвищому рівні корпорації.
Цукерберг особисто бере участь у навчанні та тестуванні свого анімованого ШІ, який зможе пропонувати бесіди та зворотний зв'язок співробітникам. Персонаж навчається на манерах мільярдера, його тоні та публічно доступних заявах, а також його недавніх роздумах про стратегії компанії, йдеться у звіті FT.
У разі успіху компанія може розширити цю практику та дозволити авторам створювати власні AI-аватари для взаємодії з аудиторією. Подібні функції вже тестувалися у Instagram та інших сервісах Meta.
Meta витратила десятки мільярдів за останній рік на розробку «персонального надінтелекту» і наздоганяє конкурентів, таких як OpenAI та Google у створенні передових моделей ШІ. Цукерберг особисто займається планами компанії в галузі штучного інтелекту.
Читай також
Підписка для всіх громадян: ціла країна отримає безкоштовний доступ до ChatGPT Plus
Після навчального курсу
Apple змінює генерального директора вперше за 15 років: чого чекати від нового CEO Джона Тернуса
Багато продажів, мало інновацій
У США запустили відеочат з Ісусом Христом на базі ШІ за $1,99 за хвилину (фото)
Духовні поради та підтримка
Meta створює ШІ-клон Марка Цукерберга для спілкування зі співробітниками компанії
3D-модель замінить реального керівника
Видання The New York Times назвало можливого творця біткоїну
Його особистість вважається однією з найважливіших таємниць
Витрата палива до 5 літрів на сотню: 10 економних сімейних авто в Україні (фото)
Актуально за нинішніх умов
Україна створює свій чат GPT: у Мінцифри оприлюднили назву української мовної моделі ШІ
Голосування проходило в «Дії»
Італія тестуватиме новий "купол" ППО Michelangelo в умовах реальної війни в Україні
Як працює система
Apple готує презентацію щонайменше п'яти нових продуктів, включаючи iPhone, наступного тижня
Очікується бюджетний MacBook