Події
Росіяни платитимуть банку 12% річних за зберігання грошей у валюті
Фото: ixbt.com
З 4 липня «Тінькофф Інвестиції» вводять комісію за зберігання великих сум у доларах, євро та фунтах на брокерських рахунках.
Комісію за обслуговування зніматимуть, якщо сума на рахунку перевищує 10 000 у.о.
- Брокер вводить комісію за зберігання на брокерському рахунку та ІВС сум, що перевищують 10 тисяч доларів, євро або британських фунтів. Вона становитиме 0,033% на день або 1% на місяць, тобто 12% на рік.
- Комісія не поширюватиметься на цінні папери клієнтів на брокерських рахунках чи гроші в інших валютах. Нові умови поширюються на всі тарифи «Тінькофф Інвестицій»: «Інвестор», «Трейдер», «Преміум» та Private.
- Валюта, що лежить на різних рахунках, сумуватиметься: наприклад, якщо є 5 тисяч у.о. на брокерському рахунку та 6 тисяч у.о. на ІДС, доведеться платити комісію. При цьому по кожній із валют плата буде рахуватися окремо: якщо є $9 тисяч та €9 тисяч, комісії не буде.
- Також з 4 по 8 липня клієнти «Тінькофф Інвестицій» зможуть без комісії продати долари, євро та британські фунти, а також інвестувати гроші у купівлю біржового золота та срібла.
- На початку червня "Тінькофф" оголосив, що запровадить плату за обслуговування рахунків у валюті з 23 червня. З тієї ж дати відкрити накопичувальний рахунок можна лише у рублях. Накопичувальні рахунки в доларах та євро закриють, гроші переведуть на звичайні рахунки клієнтів.
- 16 червня «Тінькофф» підвищив мінімальну суму SWIFT-переказів до $20 тисяч і ввів комісію за вхідні SWIFT-перекази в доларах, євро та фунтах.