Українська фехтувальниця Ольга Харлан виставила на аукціон персональну ляльку Барбі для допомоги військовим Українська фехтувальниця Ольга Харлан виставила на аукціон персональну ляльку Барбі для допомоги військовим
Події

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виставила на аукціон персональну ляльку Барбі для допомоги військовим

Фото: Olga Kharlan
Дарина Герасимчук 21 серпня, 2023, 16:15
 0

Українська фехтувальниця Ольга Харлан виставила на благодійний аукціон створену на її честь ляльку Барбі від компанії Mattel. Така лялька існує в єдиному екземплярі. Про це чемпіонка повідомила у соцмережах.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Аукціон був запущений на платформі eBay разом із виданням про український спорт "Трибуна". Мета цього жесту — зібрати гроші для клініки «Бадро» у Волинській області на реабілітацію українських військових, які постраждали на війні.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kharlan Olga (@olgakharlan)

На аукціоні вже зробили першу ставку у 10 тисяч доларів. Він триватиме до вечора 30 серпня.

Mattel Фото: Mattel

Компанія Mattel (виробник ляльок Barbie) випустили ляльку, присвячену фехтувальниці Харлан, у 2020 році. Вона стала першою українкою, якій присвятили Барбі.

Mattel Фото: Mattel

Barbie Role Models – це серія ляльок, прототипами яких є відомі жінки: вчені, підприємці, керівники великих бізнесів, спортсменки, артистки, медики тощо.

Ольга Харлан – українська фехтувальниця на шаблях. Вона олімпійська чемпіонка 2008 року та срібна призерка Олімпійських ігор 2016 року в командній першості, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 та 2016 років в індивідуальній першості, шестиразова чемпіонка світу, восьмиразова чемпіонка Європи, заслужений майстер спорту з фехтування. 29 березня 2016 року ім'я Ольги Харлан було вписано до міжнародної Зали слави FIE (Міжнародної федерації фехтування).

Теги: новини України , спорт , аукціоні , фехтування , лялька Барбі , благодійність , військові

  • 06 лютого 18:22 Британський таблоїд Daily Mail опублікував нібито мирний план Трампа: вказано дату закінчення війни    0
  • 06 лютого 17:31 У Росії випустили настільну гру за мотивами захоплення територій України    0
  • 05 лютого 16:01 Україна інтенсивно атакує російські НПЗ: ЗМІ назвали ціль (інфографіка)    0
  • 04 лютого 16:45 Шольц розкритикував Трампа за умову допомоги Україні: про що йдеться    0
  • 03 лютого 16:40 Росіяни на Балі викрали українця і пограбували на $214 тисяч у криптовалюті, застосувавши тортури    0
  • 31 сiчня 16:12 Північнокорейські війська залишили лінію фронту у Курській області: причина    0
  • 30 сiчня 19:42 Ілона Маска номінували на Нобелівську премію миру    0
  • 30 сiчня 18:13 Гігантський осетр намагався з'їсти росіянку в китайському океанаріумі – відео    0
  • 28 сiчня 17:32 Росія окупила свої витрати на вторгнення, захопивши території з половиною всіх природних ресурсів України    0
  • 28 сiчня 15:03 У 2025 році в додатку «Дія» з'явиться ще 10 нових послуг    0
  • 24 сiчня 19:08 У Словаччині розпочалися масові протести проти проросійського прем'єра Роберта Фіцо (відео)    0
  • 24 сiчня 18:10 Скандальна журналістка Оуенс обіцяє довести, що дружина президента Макрона народилася чоловіком    0
  • 22 сiчня 18:10 Трамп помилував злочинця, який був двічі засуджений до довічного ув'язнення: хто він    0
  • 22 сiчня 17:39 Імітація президентських виборів в Україні: хто переміг у другому турі за результатами опитування    0
  • 22 сiчня 17:20 В Іраку легалізували шлюби із дев'ятирічними дівчатками    0
  • 20 сiчня 17:38 Нові ліміти на грошові перекази: як не потрапити під підозру    0
  • 20 сiчня 16:42 Інтерв'юер Лекс Фрідман розкритикував Зеленського за його "грубі висловлювання" на адресу Путіна    0
  • 17 сiчня 17:35 Вчені знайшли нову гігантську морську істоту: її назвали на честь Дарта Вейдера (фото)    0
  • 17 сiчня 14:58 Хто з українців за рік почав заробляти більше, а кому – знизили зарплату    0
  • 16 сiчня 15:04 В Україні сертифікуватимуть психологів та психотерапевтів    0