Пресс-релиз

Nike допомагає людям зберігати мотивацію і надихає тренуватися вдома

Gloss 16 апреля 2020, 10:55  62

Nike надає всім атлетам цифрові технології, які допоможуть залишатися активними і дозволять тренуватися вдома.

Сьогодні 7,8 мільярда атлетів (спортсменів і любителів) залишилися поза грою і не мають змоги повноцінно тренуватися, тому Nike закликає кожного грати за весь світ, перебуваючи вдома.                               

Nike підтримує обмеження в соціальному житті, пов'язані з коронавірусом, і надає цифрові ресурси для тренувань в приміщенні, покликані зробити спорт повсякденною звичкою.

  1. Підтримка - цифрова бібліотека тренувань та інших корисних ресурсів.

Цифрова екосистема Nike - включаючи додатки Nike App, NTC, NRC, соціальні мережі, nike.com - повна безкоштовних тренувань і корисних рекомендацій, які допоможуть досягти будь-яких цілей.

У безкоштовному додатку NTC (Nike Training Club) є більше 185 тренувань тривалістю від 15 до 60 хвилин. Вони охоплюють вправи для роботи з власною вагою, заняття йогою, комплексні тренування (наприклад, прес, руки і сідниці) і тренування з обладнанням для всіх рівнів підготовки. Займатися можна в будь-якому місці і в будь-який час.

  1. Змагання - віртуальний фітнес-челендж Nike Living Room Cup (Кубок вітальні).

Living Room Cup дає можливість всім позмагатися з професійними спортсменами Nike, такими як Кріштіану Роналду, Джанніс Антетоконмпо, Кіліан Мбапе та іншими. Кожен бажаючий може прийняти виклик від свого кумира, виконати нескладну вправу і поділитися своїми результатами в Instagram, використовуючи хештеги #playinside і #thelivingroomcup.

Стежити за ходом змагань можна в профілі Instagram @nike, де щонеділі новий спортсмен кидає свій виклик.

  1. Натхнення - відомий і відзначений нагородами подкаст TRAINED.

Подкаст TRAINED присвячений найактуальнішим темам цілісного фітнесу, які допоможуть вам стати кращим тренером або спортсменом, як на ментальному рівні, так і фізичному. Під час бесід з кращими спортсменами, такими як Леброн Джеймс, і експертами різних галузей, ви відкриєте для себе останні інновації, ідеї і тенденції, що впливають на світ навчання і поліпшення результатів у спорті.

  1. Спільнота - онлайн-тренування під керівництвом кращих тренерів і атлетів Nike.

Хоч ми не можемо бути разом фізично, ми продовжуємо тренуватися і залишаємося разом в онлайн просторі. Для підтримки фізичної форми в умовах карантину, Nike Training Club в Україні пропонує щоденні онлайн-тренування з різноманітних напрямків - функціональні вправи, йога, біг. Тренування проходять під керівництвом кращих тренерів Nike, а також топових українських спортсменів, таких як Юлія Левченко, Марина Бех-Романчук, Ольга Харлан та інших. Тренування підходять для всіх рівнів фізичної підготовки і не вимагають додаткового обладнання.

Стежити за розкладом тренувань можна в групі Facebook: Nike + Kyiv.

Подписывайтесь на нас в Facebook, Twitter, Telegram.

Теги: спорт, промо, nike

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more