Пресс-релиз

Шоу дронів від glo™

Gloss 15 октября, 2020, 11:05
 0

На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Привіт! Зовсім недавно, 10-го жовтня, в Києві пройшло неймовірне шоу дронів від бренду glo™. На своїх надшвидких пропелерах вони принесли яскраві враження всім, хто відвідав Picnic - івент партнерів та друзів бренду - Арт-заводу Платформа.

Дрони є продуктом четвертої промислової революції, яка відбувається по всьому світу прямо зараз. Разом з 3D-принтерами, штучним інтелектом, доповненою реальністю та іншими технологіями вони докорінно змінюють наше життя. Tech&Taste - концепт, на території якого працює бренд glo™, що використовується і в новому glo HYPER**. У ньому поєднано новітню технологію індукційного нагрівання тютюну та різноманіття яскравих смаків. Компанія не відстає від технологічних трендів та підтримуємо загальносвітові тенденції до використання сучасної техніки та девайсів у будь-якій сфері. Особливо, якщо це потужно, драйвово та приносить купу задоволення!

Під час івенту в повітря одночасно піднялись 60 дронів! Глядачі зачаровано спостерігали за їхнім синхронним польотом та величезними яскравими фігурами, в які вони складались - це абсолютно новий спосіб спілкування з аудиторією, тому що glo™ слідкує за тим, щоб ніхто не залишився без чудового настрою та яскравих вражень!

Всього кілька тижнів тому, 19 вересня, подібним шоу дронів насолоджувалась Німеччина. Жителі міста Гамбург захоплено спостерігали, як десятки яскраво підсвічених квадрокоптерів складались у малюнки та написи зі світла у нічному небі над Ельбою. Тепер шоу відбулось і в Україні!

Арт-Завод Платформа - коворкінгова платформа, креативний мистецько-освітній кластер.

**glo HYPER - найбільш прогресивний пристрій від glo, що поєднує в собі інноваційну технологію індукційного нагрівання тютюну та новий формат стіків.

Теги: дрон , шоу , арт-завод платформа , glo , Picnic

Комментарии