Україна піднялася на 17 місце Олімпіади-2024: спортсмени здобули вже шість медалей (фото)

Getty Images

Україна піднялася на 17 місце із 61 у медальному заліку на Олімпіаді в Парижі. Українці здобули шість медалей.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Українські спортсмени виграли два золота, срібло та три бронзи. Наразі у медальному заліку на першому місці США (71 нагорода), потім йде Китай (45), а замикає трійку Франція (44).

Першу українську медаль отримала фехтувальниця Ольга Харлан 29 липня – перемогла південнокорейську візаві Чой Себін та здобула бронзу.

1 серпня Сергій Куліш у стрільбі з гвинтівки виборов єдине на цей момент українське срібло паризької Олімпіади.

Вже 3 серпня українська жіноча збірна з фехтування виграла перше українське золото на Олімпіаді. В останньому поєдинку Харлан перемогла опонентку з Кореї Джон Хайон із рахунком 8:2.

А 4 серпня українські спортсмени принесли три медалі: Ярослава Магучих та Ірина Геращенко здобули золоту та бронзову медалі у стрибках у висоту. Михайло Кохан став другим українським метателем молота в історії незалежної України, який виграв медаль Олімпіади (бронза).