23 червоні картки на фіналі бразильського чемпіонату з футболу: гра перетворилася на масову бійку (відео)
Футбольний матч фіналу чемпіонату штату Мінас-Жерайс у Бразилії завершився масовою бійкою. Головний рефері зустрічі був змушений показати одразу 23 червоні картки.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Це офіційно стало новим рекордом в історії бразильського футболу, перевершивши попередній рекорд у 22 червоні картки, показані у матчі між Португесою та Ботафого у 1954 році.
Інцидент стався на матчі між «Крузейро» та «Атлетіко Мінейро». На останніх секундах другого тайму півзахисник "Крузейро" здійснив фол проти воротаря "Атлетіко Мінейро". У відповідь воротар повалив опонента на газон і притиснув його коліном у стилі ММА.
Це викликало бурхливу реакцію з боку гравців «Крузейро»: відбулася бійка, в якій взяли участь не лише гравці обох команд, а й запасні, тренери та персонал.
ЗМІ описали те, що відбувається, як хаос з ударами ногами в стилі кунг-фу та боксерськими прийомами. Ситуація повністю вийшла з-під контролю. Для наведення порядку на газон вийшли підрозділи поліції у шоломах та зі щитами. Арбітр Делгадо Кандансан запросив також поліцейський супровід особисто для себе.

Матч зупинили на 10 хвилин, проте арбітр вирішив не відновлювати гру, оскільки складів команд просто не лишилося. Через масштаби сутички суддя фізично не міг показати червоні картки прямо на полі. Вилучення були зафіксовані вже у протоколі після матчу.
У підсумковому протоколі зафіксовано 23 видалення: 11 червоних карток отримали гравці "Атлетіко Мінейро", 12 – представники "Крузейро".
Теги: світові новини , спорт , футбол , Бразилія , бійка