Два українці потрапили до списку найкращих футболістів 2024 року за версією The Guardian

Getty Images

Getty Images

Авторитетне видання The Guardian склало свою версію рейтингу 100 найкращих футболістів 2024 року. До нього потрапили одразу два українські гравці.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Іспанський футболіст, півзахисник «Манчестер Сіті» Родрі обійшов Вінісіуса Жуніора та Ерлінга Холанна, щоб очолити рейтинг найталановитіших гравців у світі цього календарного року, повідомляє видання.

Потрапили до рейтингу і представники України. Нападник італійської "Роми" Артем Довбик знаходиться на 48-му місці. Нагадаємо, 27-річний футболіст минулого сезону став найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії у складі «Жирони», забивши 24 голи.

«Новий гравець у цьому списку, що не дивно, враховуючи, що українець розпочав сезон 2023-24 у складі «Жирони», підписавши контракт за 7 млн фунтів стерлінгів, і завершив кампанію з Трофеєм Пічічі як найкращий бомбардир Ла Ліги з 24 голами в 36 матчах, очоливши чудову кваліфікацію клубу до Ліги чемпіонів.

Довбик перейшов до «Роми» в серпні та розпочав стабільну роботу в неспокійний період, коли «джаллороссі» вже втретє очолив Клаудіо Раньєрі. Від нападника зростом 6 футів 2 дюйми чекають більшого, якщо він хоче зберегти свою позицію в топ-50 наступного року», – йдеться у повідомленні The Guardian.

А воротар мадридського "Реалу" Андрій Лунін опинився на 82-й позиції.

« Коли в серпні 2023 року Тібо Куртуа зазнав травми, «Реал Мадрид» не став довіряти Луніну і замість нього підписав Кепу Аррісабалагу, взятого в оренду в «Челсі», щоб вирішити воротарську проблему. Однак українець виграв битву і до початку 2024 року став беззаперечним гравцем основного складу, а «Реал Мадрид» завоював титул чемпіона країни і трофей Ліги чемпіонів. Лунін відзначався в Європі, видаючи чудові матчі проти «РБ Лейпциг», «Манчестер Сіті» і «Баварії» і завойовуючи світове визнання, незважаючи на те, що захворів перед самим фіналом, де його місце зайняв Куртуа.

Менш вражаючим був його жахливий виступ у поразці збірної України від Румунії з рахунком 0:3 у стартовому матчі Євро-2024. Лунін втратив місце в складі, а команда не змогла кваліфікуватися в останні 16. Проте спогадів про весну виявилося достатньо, щоб він уперше потрапив до цього списку», – оцінило гру українця видання.

Читай також

Вчені назвали фрукт, який може знизити ризик депресії на 20%

Кишечник – «другий мозок»

Олександр Усик закінчує боксерську кар'єру: залишилося два бої

Хто стане наступним суперником чемпіона

Ознаки розладу харчової поведінки: чи є у вас проблеми з їжею

Недоїдання та переїдання

Володимир Кличко може повернутися на ринг, щоб стати найстаршим чемпіоном світу

Але є одна умова

Календар обов'язкових щеплень зміниться з 2026 року

Головні нововведення

100% ефективність: розроблено революційний препарат від раку кишківника

Ліки не мають серйозних побічних ефектів

Два українці потрапили до списку найкращих футболістів 2024 року за версією The Guardian

Видання оцінило їх злети та промахи

Вчені тестують препарат, який допоможе відростити нові зуби

Після молочних та постійних виростуть додаткові

Футболіст «Челсі» та збірної України Михайло Мудрик провалив тест на допінг: що йому загрожує

Спортсмен прокоментував ситуацію

«Рух» переміг «Шахтар» у незвичайному хокейному матчі: Григорій Козловський став MVP