В українських школах почнуть вивчати оновлений предмет інформатики
В українських школах почнуть вивчати оновлений предмет інформатики Annie Spratt/Unsplash
До повномасштабного збройного вторгнення Росії в Україну Міністерство цифрової трансформації, Міністерство освіти та EU4DigitalUА почали працювати над проектом модернізації предмета інформатики для учнів українських шкіл з 1 до 11 класів.
Тепер пілотну програму "Інформатика NewG" хочуть запустити вже в наступному навчальному році - з 1 вересня 2022 року. Щоправда, спочатку проект реалізують лише у 50 закладах загальної середньої освіти.
Підписуйтесь на канал Gloss.ua в Telеgram.
Зараз, під час війни, інформаційна складова є досить важливим аспектом, адже, крім звичайного фронту, на війні з'явився ще й кіберфронт.
"Перша у світі кібервійна показала, наскільки важливо знати та вміти користуватися інформацією в цифровому просторі. І чим раніше ми почнемо це вивчати, тим краще", - кажуть у прес-службі Мінцифри.
Під час роботи над проектом обіцяють залучити кращих українських та європейських ІТ-експертів, створити якісну програму для навчання та оцінювання учнів, створити новий контент та нові освітні ресурси для вивчення інформатики.
Зазначається, що після перевірки та удосконалення пілотних ресурсів їх розмістять у вільному доступі для всіх закладів загальної середньої освіти на сайті Всеукраїнської школи онлайн.
Наразі Мінцифри шукають вчителів інформатики та школи, які хочуть приєднатися до пілотного проекту оновленого змісту шкільної інформатики 2022/2023 навчального року. Для цього приймають заявки до 29 травня включно. Потім "буде відібрано 50 вчителів за критеріями, що відповідають цілям експерименту".
Читай також
В Індії жінка подала до суду на чоловіка через те, що він любив кішку сильніше, ніж її
Тварина стала причиною скандалів і травм
Успіх починається з команди: як «Аврора» створює умови та можливості для розвитку і кар'єрного зростання
Україна в топ-15 на PornHub: порносайт підбив підсумки року і розкрив найпопулярніші категорії
44% українських користувачів – жінки
Найпопулярніші запити в Google у 2024 році: чим найбільше цікавилися українці
Персони, товари та терміни, які шукали весь рік
8 ідей новорічного декору окрім ялинки: як створити святковий настрій (фото)
Порадуйте себе та близьких
Оксфордський словник вибрав brain rot словом 2024 року: що означає цей термін
З англійської - "гниття мозку"