У Instagram стала доступна послуга платних передплат: для чого вона
У Instagram офіційно запустили платні передплати || energepic.com/pexels.com
Глава соціальної мережі Instagram Адам Моссері анонсував 14 липня офіційний запуск платних підписок на платформі. Ця послуга тестувалася з початку 2022 року та призначена для авторів унікального контенту, доступ до якого Instagram-блогери зможуть відкривати своїм читачам за допомогою таких передплат.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
"Для творців контенту в усьому світі дуже важливим є стабільний дохід. Передплати — чудовий спосіб для творців отримувати стійкий та передбачуваний дохід, а для фанатів — отримувати ексклюзивний контент від авторів, яких вони люблять", - розповідає Моссері.
У ЗМІ з'явилася інформація, що вартість передплати встановлюють самі автори в діапазоні від 0,99 до 99,99 доларів США.
Як передає TechCrunch, у січні, коли це оновлення тільки почали тестувати, доступ до нього мали лише десять авторів, серед яких були американська гімнастка Джордан Чайлз та знаменита астрологиня Аліза Келлі. У тій версії платних підписок автори могли ділитися ексклюзивним контентом у прямому ефірі та у сторіз Instagram.
Тепер послуга відкрита для десятків тисяч авторів, а набір нових функцій по платній підписці розширився до групових 24-годинних чатів блогера з фанатами (до 30 осіб), до ексклюзивних відеороликів, постів та вкладки "тільки для передплатників" у профілі автора, тому шанувальники зможуть бачити контент із розблокованим доступом.
Повідомляється також, що Instagram офіційно почав тестувати у США свій новий торговий майданчик для творців контенту, який допомагає брендам знаходити авторів та зв'язуватися з ними щодо співробітництва та кампаній. Зараз він доступний лише на запрошення.
Читайте також:
- Українців попереджають про нову онлайн-схему шахраїв на тему "грошової компенсації".
- Уряд США вимагає від Apple та Google видалити TikTok з Google Play та App Store.
- Українські розробники показали трейлер гри "Винищувач путіністів".
Читай також
Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати
Зашифровані символи майбутніх подій
В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)
Дрон-камікадзе з цукерками