Українські військові парамедики стали фігурками Lego (фото)
Українські військові парамедики стали фігурками Lego || twitter.com/AndrewBecraft/
Редактор сайту The Brothers Brick, команда якого виділяє найкращі творіння LEGO, та голова компанії Brickmania Ендрю Бікрафт поділився арт-роботами українських жінок-парамедиків, а також героїв Сил територіальної оборони та Збройних Сил України в образі фігурок LEGO. Відповідні фото з'явилися у нього в твіттері.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Українська депутат Київради та волонтер Аліна Михайлова розповіла, що вона є прототипом однієї з авторських військових фігурок LEGO. Прообразом інших жіночих персонажів конструктора також стали її колеги-парамедики на фронті Катерина Галушко та Ганна Архіпова.
Ендрю Бікрафт підкреслив, що він створив фан-арт, комбінуючи не тільки звичайні деталі LEGO, але й деталі LEGO, надруковані на замовлення, паралельно з нестандартним спорядженням.
[sun_gallery_138398]
Фото: twitter.com/AndrewBecraft/
Бікрафт прокоментував свій проєкт жінок-парамедиків у вигляді LEGO так:
"Версії LEGO деяких з багатьох дивовижних жінок, які захищають Україну з моменту вторгнення Росії в Україну. Мій дід був американським медиком під час Другої світової війни, і я глибоко поважаю бойових медиків та інших людей, які борються з російським фашизмом в Україні сьогодні. Слава Україні! "
Для довідки:
Компанія Brickmania, заснована у 1999 році, створює історично точні військові будівельні набори конструкторів. Вони випускають не лише міні-фігурки, надруковані на замовлення, та й супутні аксесуари, використовуючи справжні будівельні кубики LEGO та інші високоякісні деталі. Всі елементи LEGO компанії купують через стороннього продавця, тому що сам бренд LEGO аж ніяк не підтримує створення військових видів конструктора.
Читайте також:
- У World of Warcraft ігрові персонажі перестануть мати стать і стануть "тілами".
- На Skittles подали до суду через барвник, який може змінювати ДНК.
- Український пес-піротехнік Патрон святкує свій день народження.
Читай також
Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати
Зашифровані символи майбутніх подій
В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)
Дрон-камікадзе з цукерками