TikTok перевів Україну з "російського" регіону: що може змінитися

TikTok перевів Україну з "російського" регіону на "європейський" || Stefan Coders/Pixabay

Під час війни, розв'язаної Росією, у соціальних мережах регулярно блокується контент, який оприлюднюють українські користувачі. Не виключено, що у TikTok подібні жорсткі правила блокування українського контенту можуть змінитися.

Відомо, що недавно сервіс TikTok для українських користувачів перевели в новий регіон, не пов'язаний з Росією - в "європейський" регіон. Про це розповів заступник міністра цифрової трансформації з розвитку IT-сфери Олександр Борняков в ефірі 24 каналу, відповідаючи на питання про блокування публікацій щодо війни у соцмережах.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Від багатьох користувачів з України неодноразово надходила скарга, що їх блокували в TikTok "не по ділу", коли вони згадували щось про війну або просто за слова "росіянин", тоді як у мережі залишалися незаблоковані відео російських користувачів з образами, агресією та ненавистю у бік українців. При цьому модератори нібито не реагували на скарги про порушення прав користувачів на такі агресивні пости.

Борняков наголошує, що весь контент у соціальних мережах фільтрується не живими людьми, а машинними алгоритмами. Однак він вважає, що блокування контенту в TikTok може бути пов'язане з приналежністю до "російського" регіону. Зараз компанія сервісу, як і багато інших, розуміє, що ми більше не можемо бути частиною "російського" регіону, тому переводять відповідно на "європейський".

Подібний перехід може змінити деякі алгоритми, і є ймовірність того, що блокування контенту не буде таким жорстким. До того ж, Україна почне спілкуватися з новими людьми, що призведе до покращення ситуації.

Заступник міністра цифрової трансформації також додав, що вони від початку війни спілкуються з TikTok про відкриття офісу в Україні та на інші теми.

Раніше TikTok обмежив доступ російським користувачам через рівень цензури в країні, на платформі заборонили додавати нові пости або проводити прямі трансляції. Але заповзятливі блогери продовжують використовувати сервіс через VPN, інші додатки, нові сім-карти тощо.

Читайте також:

Читай також

В Індії жінка подала до суду на чоловіка через те, що він любив кішку сильніше, ніж її

Тварина стала причиною скандалів і травм

Успіх починається з команди: як «Аврора» створює умови та можливості для розвитку і кар'єрного зростання

Україна в топ-15 на PornHub: порносайт підбив підсумки року і розкрив найпопулярніші категорії

44% українських користувачів – жінки

Найпопулярніші запити в Google у 2024 році: чим найбільше цікавилися українці

Персони, товари та терміни, які шукали весь рік

8 ідей новорічного декору окрім ялинки: як створити святковий настрій (фото)

Порадуйте себе та близьких

Купив – поюзав – утилізував: нова екоініціатива оʼgо

Вихідні дні та свята у грудні 2024 року: календар подій

Насичений місяць

Вчені встановили, що чоловіки та жінки мають різні види пам'яті

Жінки запам'ятовують усі деталі

MrBeast став найоплачуванішим блогером планети у 2024 році

Хто ще потрапив до списку найбагатших

Оксфордський словник вибрав brain rot словом 2024 року: що означає цей термін

З англійської - "гниття мозку"