TikTok перевів Україну з "російського" регіону: що може змінитися

TikTok перевів Україну з "російського" регіону на "європейський" || Stefan Coders/Pixabay

Під час війни, розв'язаної Росією, у соціальних мережах регулярно блокується контент, який оприлюднюють українські користувачі. Не виключено, що у TikTok подібні жорсткі правила блокування українського контенту можуть змінитися.

Відомо, що недавно сервіс TikTok для українських користувачів перевели в новий регіон, не пов'язаний з Росією - в "європейський" регіон. Про це розповів заступник міністра цифрової трансформації з розвитку IT-сфери Олександр Борняков в ефірі 24 каналу, відповідаючи на питання про блокування публікацій щодо війни у соцмережах.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Від багатьох користувачів з України неодноразово надходила скарга, що їх блокували в TikTok "не по ділу", коли вони згадували щось про війну або просто за слова "росіянин", тоді як у мережі залишалися незаблоковані відео російських користувачів з образами, агресією та ненавистю у бік українців. При цьому модератори нібито не реагували на скарги про порушення прав користувачів на такі агресивні пости.

Борняков наголошує, що весь контент у соціальних мережах фільтрується не живими людьми, а машинними алгоритмами. Однак він вважає, що блокування контенту в TikTok може бути пов'язане з приналежністю до "російського" регіону. Зараз компанія сервісу, як і багато інших, розуміє, що ми більше не можемо бути частиною "російського" регіону, тому переводять відповідно на "європейський".

Подібний перехід може змінити деякі алгоритми, і є ймовірність того, що блокування контенту не буде таким жорстким. До того ж, Україна почне спілкуватися з новими людьми, що призведе до покращення ситуації.

Заступник міністра цифрової трансформації також додав, що вони від початку війни спілкуються з TikTok про відкриття офісу в Україні та на інші теми.

Раніше TikTok обмежив доступ російським користувачам через рівень цензури в країні, на платформі заборонили додавати нові пости або проводити прямі трансляції. Але заповзятливі блогери продовжують використовувати сервіс через VPN, інші додатки, нові сім-карти тощо.

Читайте також:

Читай також

Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати

Зашифровані символи майбутніх подій

Coca-Cola оновила свою культову різдвяну рекламу за допомогою ШІ (відео)

Ролик нікому не сподобався

Яйце чи курка: вчені нарешті з'ясували, що з'явилося раніше

Стародавня загадка розкрита

У листопаді на українців чекає один з найбільших зорепадів року: дата

Видовищне небесне шоу

В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)

Дрон-камікадзе з цукерками

Як змінився хлопчик з упаковки Kinder Chocolate і чим він займається сьогодні

Не впізнати

Як створювати контент за допомогою ШІ без порушень авторських прав

Поради від Мінцифри

5 поширених звичок, які дратують майже кожну людину

Викликають дискомфорт у оточуючих

Лише половина українців відмовилася від російських блогерів та музики

Результати опитування

Соцмережі вибухнули мемами про створення ядерної зброї в Україні

Добірка найкращих