Чому реанімобілі так важливі для України: потреба, статистика, перспективи
Чому реанімобілі так важливі для України || Ed JONES / AFP
Згідно зі статистикою, якщо людині надати невідкладну медичну допомогу протягом перших 10 хвилин, вірогідність її виживання становить 80%. Кожна наступна хвилина зменшує цей показник майже вдвічі. Тому укомплектування лікарень та шпиталів реанімобілями стає важливим завданням.
За словами першої леді Олени Зеленської, нині потрібна кількість сягає щонайменше 400 реанімобілів. Ця цифра змінюватиметься, адже, за даними Міністерства охорони здоров’я, за останні 6 місяців із ладу виведено близько 90 автомобілів екстреної медичної допомоги. Ще 241 було втрачено.
Підтримують ініціативу першої леді своїми щоденними донатами як громадяни усіх країн світу, так і український та міжнародний бізнес.
- З 15 серпня стартував всеукраїнський проєкт "Підтримай себе — підтримай Україну" за ініціативи бренду "Олідетрим". 50% від кожної реалізованої упаковки вітаміну D3 "Олідетрим 2000" будуть спрямовані на закупівлю реанімобілів. Компанія планує зібрати 3 700 000 грн і передати реанімобілі на медичні потреби для шпиталів і лікарень вже у вересні.
Реанімобіль – спеціалізована машина швидкої допомоги, обладнана всім необхідним для безпечного транспортування важкопоранених та одночасного надання екстреної медичної допомоги. На відміну від машин швидкої допомоги, реанімобілі оснащені спеціальним додатковим обладнанням, необхідним для екстреної госпіталізації пацієнтів у тяжкому стані. Зокрема, у реанімобілях передбачено наявність апаратів штучної вентиляції легень.
У нинішніх умовах, коли екстрені ситуації виникають щохвилини, реанімобілі є незамінними, і цей запас необхідно регулярно поновлювати.
Читай також
В Індії жінка подала до суду на чоловіка через те, що він любив кішку сильніше, ніж її
Тварина стала причиною скандалів і травм
Успіх починається з команди: як «Аврора» створює умови та можливості для розвитку і кар'єрного зростання
Україна в топ-15 на PornHub: порносайт підбив підсумки року і розкрив найпопулярніші категорії
44% українських користувачів – жінки
Найпопулярніші запити в Google у 2024 році: чим найбільше цікавилися українці
Персони, товари та терміни, які шукали весь рік
8 ідей новорічного декору окрім ялинки: як створити святковий настрій (фото)
Порадуйте себе та близьких
Оксфордський словник вибрав brain rot словом 2024 року: що означає цей термін
З англійської - "гниття мозку"