Українські розробники створили відеогру про життя в окупації
Українські розробники створили відеогра про життя в окупації || store.steampowered.com
Українська студія-розробник Starni Games створила відеогру під назвою Ukraine War Stories, у якій гравцям пропонують "прожити" в окупованих регіонах України після повномасштабного збройного вторгнення Росії.
Відомо, що гра є збірником трьох інтерактивних новел, заснованих на реальних подіях цього року і на досвіді очевидців з відкритих джерел, включаючи одного зі співробітників цієї ігрової компанії, що ховався в підвалі гаража під час російської окупації Бучі, поки йому не вдалося виїхати.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
За словами київських розробників, події в іграх охоплюють перші місяці війни, а в центрі сюжету – цивільні, які опинилися під російською окупацією. Дії розгортаються у Київській та Донецькій областях, починаючи від перших ударів по Гостомелю до різанини в Бучі та відчайдушного опору в Маріуполі. Так описано гру в цифровому магазині Steam.
У Ukraine War Stories ігрові персонажі не воюватимуть, а "просто намагатимуться вижити". Завдання геймерів - зберегти себе та рідних, евакуюватися на безпечну територію та піти з окупації живим, використавши свою хоробрість та кмітливість. Розробники наголошують, що їхня мета – донести до світової аудиторії досвід народу України.
Геймплей включає текст, музику та ілюстрації - зображення за реальними фотографіями, знятими в містах із сюжету.
Наразі доступна безкоштовна демо-версія з інтерактивною історією з Гостомелю, а повноцінний реліз очікується безкоштовним у жовтні 2022 року з новелами з Маріуполя та Бучі. Гра може містити матеріали, які не підходять для будь-якого віку або не підходять для перегляду на роботі.
[sun_gallery_138813]
Фото: Ukraine War Stories/Steam.
Читайте також:
PS Plus вересень 2022: які ігри можуть забрати передплатники
Читай також
Три знаки зодіаку, яким пощастить у період Ретроградного Юпітера з 9 жовтня 2024 року
Прогноз астролога
Правило трьох двадцяток полегшить дискомфорт очей при тривалій роботі за комп'ютером
Для тих, хто багато часу проводить перед екраном
Перевіряйте кишені: ці рідкісні українські монети можуть коштувати до 20 тисяч гривень
Знахідки для колекціонерів