Україна потрапила до топ-10 країн світового індексу благодійності
Україна потрапила до топ-10 країн світового індексу благодійності || Lina Trochez/Unsplash
У Світовому індексі благодійності 2022 року Україна посіла 10 місце із 119 країн, піднявшись у рейтингу на десять позицій порівняно з минулим списком. Своїм новим дослідженням поділилася провідна британська благодійна організація CAF (Charities Aid Foundation).
На думку ініціаторів проєкту, цей звіт дає уявлення про масштаби та характер благодійності по всьому світу, вивчивши поведінку у випадках допомоги незнайомцям, пожертвувань грошей на благодійність чи волонтерської діяльності.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Індонезія п'ятий рік поспіль посідає перше місце у Світовому рейтингу благодійності з найвищим рівнем пожертв та волонтерства. Україна – єдина європейська країна, яка увійшла до топ-10.
Дані для рейтингу зібрані за підсумками 2021 року. Тоді в усьому світі більше людей пожертвували гроші на благодійність, ніж у будь-який рік попереднього десятиліття, і понад три мільярди людей допомогли незнайомцям.
10 найщедріших країн світу
- Індонезія.
- Кенія.
- США.
- Австралія.
- Нова Зеландія
- М'янма (Бірма).
- Сьєрра-Леоне.
- Канада.
- Замбія.
- Україна.
Експерти вважають, що Україна, ймовірно, піднялася у рейтингу завдяки тому, що благодійність стала трендом у суспільстві, завдяки соціально-економічному росту населення до повномасштабного збройного вторгнення Росії та завдяки впровадженню нових творчих способів благодійної діяльності.
Замикають рейтинг благодійності 2022 року Вірменія, Латвія, Туніс, Лаос, Португалія, Ліван, Єгипет, Афганістан, Японія та Камбоджа.
Представники CAF запевняють, що подібний звіт дозволяє відстоювати зростання глобальних пожертв та зрозуміти, де люди найчастіше беруть участь у громадській діяльності.
Читайте також:
Українські зоозахисники організовують у Польщі марш на підтримку тварин.
Українець отримав престижну міжнародну студентську нагороду.
Відомо, який фільм відправлять на "Оскар-2023" від України.
Читай також
Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати
Зашифровані символи майбутніх подій
В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)
Дрон-камікадзе з цукерками