На обкладинці журналу Time з'явилися "розумні" протези української компанії
На обкладинці журналу Time з'явилися "розумні" протези української компанії || instagram.com/sergiybarchuk/
Американський журнал Time анонсував листопадовий випуск "Кращих винаходів 2022 року", до якого увійшли 200 незвичайних інновацій, що змінюють життя людини. На обкладинці видання розмістили біонічний протез руки на основі штучного інтелекту, виготовлений українською компанією Esper Bionics. Цю інноваційну розробку назвали "Біонічним майбутнім" та додали до категорії "Доступність".
Крім того, обкладинку для Time готував український фотограф Сергій Барчук, який нині проживає в Нью-Йорку.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Журналісти Time пишуть, що "використовуючи досягнення в галузі штучного інтелекту та цифрової обробки сигналів, протез руки Esper Bionics є першим хмарним роботизованим протезом на основі штучного інтелекту, який згодом стає розумнішим.
Легкий пристрій має до 24 датчиків, що носяться, які виявляють та обробляють м'язову активність з мозковими імпульсами. А машинне навчання на платформі Esper дозволяє руці діяти "інтуїтивніше" з часом".
Генеральний директор та співзасновник української компанії Діма Газда вважає, що у найближчі 30 років "найважливішою технологією стане електроніка всередині людського тіла".
Щорічно команда американського видання обирає 100 найвражаючіших нових продуктів та ідей, але цього року було вирішено вибрати 200 винаходів, оскільки "відбувся бум інновацій".
Крім "розумного" протезу в добірку потрапили алмази, зроблені з надмірного вуглецю в повітрі, найпотужніший телескоп, фен для волосся з технологією інфрачервоного випромінювання, зарядний пристрій для електромобіля ABB Terra 360, пристрій трансляції футбольних матчів для людей з порушеннями зору, робот-"особистий помічник" на базі штучного інтелекту для людей похилого віку та багато іншого.
У вересні ми писали, що українському військовому встановили перший біонічний протез руки від компанії Esper Bionics. Боєць зміг відтворювати звичайні рухи та навіть рухати пальцями завдяки спеціальним сенсорам.
Читай також
В Індії жінка подала до суду на чоловіка через те, що він любив кішку сильніше, ніж її
Тварина стала причиною скандалів і травм
Успіх починається з команди: як «Аврора» створює умови та можливості для розвитку і кар'єрного зростання
Україна в топ-15 на PornHub: порносайт підбив підсумки року і розкрив найпопулярніші категорії
44% українських користувачів – жінки
Найпопулярніші запити в Google у 2024 році: чим найбільше цікавилися українці
Персони, товари та терміни, які шукали весь рік
8 ідей новорічного декору окрім ялинки: як створити святковий настрій (фото)
Порадуйте себе та близьких
Оксфордський словник вибрав brain rot словом 2024 року: що означає цей термін
З англійської - "гниття мозку"