Українці брали участь у роботі над озвученням відеогри God Of War: Ragnarök
Українці брали участь у роботі над озвученням відеогри God Of War: Ragnarök|| PlayStation/YouTube
Стало відомо, що українці зі стартапу Respeecher брали участь у роботі над озвученням відеогри у жанрі action-adventure з елементами hack and slash під назвою God of War: Ragnarök. Ця частина стала дев'ятою в серії God of War і є прямим сюжетним продовженням однойменної популярної гри, що вийшла у 2018 році. А українська компанія займається створенням цифрових моделей людських голосів.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Про генерування голосу повідомив директор Respeecher Олександр Сердюк у себе на сторінці у фейсбуці, зазначивши, що не лише стартап згадується у титрах гри, а й один із працівників. За словами CEO компанії, це один із їхніх художників синтетичної мови Валерій Заблоцький-Дроган.
При цьому Сердюк додав, що подібна робота стала першою згадкою команди Respeecher у відеогрі класу AAA (ред. – неформальний термін, що означає клас високобюджетних комп'ютерних ігор).
За даними AIN.UA, раніше стартап Respeecher неодноразово працював з високобюджетними та впізнаваними кінофраншизами, наприклад, озвучення Дарта Вейдера в серіалі всесвіту "Зоряних війн".
God of War: Ragnarök вийшла 9 листопада 2022 року на PS4 та PS5. Сюжет побудований навколо пригод напівбога Кратоса та його сина Атрея у світі скандинавської міфології на території давньої Норвегії.
Читайте також:
- Психолог радить грати в "тетріс" при травматичних спогадах.
- PS Plus листопад 2022: які ігри можуть отримати передплатники безкоштовно
- Найочікуваніші ігри осені 2022: трейлери.
Читай також
Під час матчу у Туреччині футболіст збив чайку м'ячем: капітан команди не дав пташці загинути (відео)
Спортсмену вдалося провести реанімацію
15 вмираючих професій, яким загрожує зникнення протягом найближчого десятиліття
Майбутні зміни на ринку праці
Pantone назвав головний колір 2026 року: символізує спокій (відео)
Цей відтінок обраний вперше за 26 років