Психолог назвала книги, які допоможуть зрозуміти емоції та контролювати їх
Психолог назвала книги, які допоможуть зрозуміти емоції та контролювати їх || Clay Banks/Unsplash
Для тих, хто хоче краще зрозуміти власні емоції та навчитися контролювати їх, практичний психолог Юлія Ворман рекомендує почитати кілька книг. Топ опублікували в телеграм-каналі корисних порад для збереження та покращення ментального здоров'я "Психологічна підтримка".
До списку увійшли три видання, які були написані психологом зі США та фахівцем із посттравматичного стресового розладу, що пережила Голокост, Едіт Євою Еґер, американським нейроендокринологом Робертом Сапольські та доктором психології Робертом Ліхі.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Книги, які краще допоможуть зрозуміти емоції
Едіт Єва Еґер – "Дар"
Це практичний посібник, щоб подбати про своє ментальне здоров'я, повноцінно жити та не застрягти у "в'язниці власного розуму". У кожному розділі психолог описує історії з власного життя та ділиться історіями своїх пацієнтів, описуючи своєрідні сеанси психотерапії: як сприймати власні емоції, як позбутися комплексу жертви, як зцілитися від дитячих травм, як переживати втрату та горе, як прийняти та полюбити себе, як позбутися почуття провини та інше.
Роберт Сапольські – "Біологія поведінки. Причини доброго і поганого в нас"
Нейроендокринолог, професор біології, неврології та нейрохірургії відповідає на такі популярні питання: чому люди рятують та вбивають, чому люди пробачають та мстять, чому люди люблять та ненавидять. Дехто каже, що причина всьому емоції, а хтось скаже гормони, інші шукатимуть причини у дитинстві чи середовищі. Сапольські пояснює людську поведінку в різних ситуаціях.
Роберт Ліхі – "Свобода від тривоги"
Психолог пише про практичні поради, які можуть допомогти подолати будь-яку проблему, подолати стрес та ввести в оману свій страх. Серед таких: безпідставний страх про дітей, тремтіння перед важливими подіями, невпевнена розмова з начальством тощо.
Читайте також:
- 11 книг, що стали бестселерами осені 2022 року.
Читай також
Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати
Зашифровані символи майбутніх подій
В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)
Дрон-камікадзе з цукерками