В Україні створили перший освітній чат-бот на основі штучного інтелекту, в якому можна поспілкуватися з визначними особистостями

Український освітній проект «На Урок» розробив перший чат-бот на основі ChatGPT, який використовує сучасну технологію штучного інтелекту, щоб створити симуляцію спілкування з історичними фігурами, яка буде максимально схожою на реальний діалог.

Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.

Цей чат-бот дозволяє користувачам спілкуватися з відомими особами в галузі науки, культури та політики. Платформа пропонує учням 40 видатних особистостей, серед яких Альберт Ейнштейн, Василь Стус, Вінстон Черчілль та Тарас Шевченко, з якими можна обговорити теми, що цікавлять. Кожна розмова буде абсолютно унікальною.

«Подорожуйте в минуле та спілкуйтесь із відомими історичними постатями, які змінювали Україну та світ. Письменники, державотворці, науковці, винахідники, митці – величні постаті стають ближчими завдяки чату зі штучним інтелектом», – пишуть на сайті проекту.

Оскільки від імені геніїв з користувачами все ж спілкується штучний інтелект, автори проекту рекомендують перевіряти відповіді бота на предмет неточностей.

Технологія забезпечує інноваційний досвід навчання, а також сприяє розвитку навичок ефективної комунікації, розвиваючи вміння лаконічно формулювати питання та критично аналізувати їх.

Дмитро Перепелиця, засновник освітнього «На Урок», висловив задоволення новим інтерактивним інструментом, який поєднує інформацію про видатних українців із технічними інноваціями. Цей чат-бот може залучити учнів до цікавої роботи та прищепити їм пристрасть до навчання.

Чат-бот «На Урок» безкоштовний, не вимагає реєстрації та доступний для всіх, хто цікавиться освітою на основі штучного інтелекту. Перейти на нього можна за посиланням.

Читай також

Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати

Зашифровані символи майбутніх подій

Coca-Cola оновила свою культову різдвяну рекламу за допомогою ШІ (відео)

Ролик нікому не сподобався

Яйце чи курка: вчені нарешті з'ясували, що з'явилося раніше

Стародавня загадка розкрита

У листопаді на українців чекає один з найбільших зорепадів року: дата

Видовищне небесне шоу

В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)

Дрон-камікадзе з цукерками

Як змінився хлопчик з упаковки Kinder Chocolate і чим він займається сьогодні

Не впізнати

Як створювати контент за допомогою ШІ без порушень авторських прав

Поради від Мінцифри

5 поширених звичок, які дратують майже кожну людину

Викликають дискомфорт у оточуючих

Лише половина українців відмовилася від російських блогерів та музики

Результати опитування

Соцмережі вибухнули мемами про створення ядерної зброї в Україні

Добірка найкращих