Як правильно підібрати годинник за розміром зап'ястя: поради та рекомендації

Наручний годинник, як і одяг, варто обирати насамперед за розміром. Вироби відрізняються за формою та діаметром корпусу, шириною ремінця чи браслета. Занадто масивна модель на тонкому зап’ястку буде виглядати невдало. Ціна, стиль і бренд не повинні мати ніякого значення. Головне, щоб аксесуар пасував людині.

Визначення розміру зап'ястя

Користувачі годинників мають різний обхват руки, тому виробники роблять ремінці різної довжини. Щоб виміряти довжину власного зап’ястку, необхідно врахувати кілька параметрів, зокрема:

За шириною визначається діаметр самого годинника. Сантиметровою стрічкою визначають правильну довжину ремінця.

Тільки знаючи правильний обхват зап’ястку можна підібрати відповідний розмір годинника:

Якщо корпус підібраний коректно, то годинник на руці виглядає органічно.

Розмір годинника та корпусу

Щоб купити годинник відповідного розміру, варто застосувати наступну формулу. Спершу виміряйте ширину руки (там де зап'ясток). Отримане число варто помножити на 0,618. Результат означає найбільш підходящий розмір корпусу.

Наприклад, ширина руки – 60 мм.

60*0,618 = 37,08

Тобто ідеальний діаметр – 37 мм.

Зрозуміти, який годинник необхідний, допомагає також пропорційність самої кисті. Чим товстіший зап'ясток, тим масивнішими повинні бути корпус і циферблат.

Існує умовна класифікація годинників. До жіночих моделей застосовуються такі характеристики:

Чоловічі моделі:

Коли ви знаєте всі параметри годинника, вам буде набагато простіше придбати модель онлайн.

Ремінець та браслет

Параметри ремінця чи браслета годинника зазначаються на тильному боці. Також це значення може вказуватися в документах, що супроводжують виріб. Якщо зазначена цифра 140/85, то 140 – розмір довшої половини ремінця, а 85 – розмір коротшої половини.

Всі люди мають різний обхват зап'ястку, однак розмір браслета чи ремінця можна дуже легко підігнати в бік зменшення. Проблема лишніх сантиметрів вирішується вкороченням ремінця (якщо це конструктивно передбачено виробником). У металічному браслеті достатньо забрати декілька ланок.

Збільшити довжину складніше, тому варто ретельно обирати виріб. Маючи справу з інтернет-магазином "Бест Тайм", варто консультуватися з менеджерами, які порекомендують найбільш підходящі варіанти.

Спеціалісти стверджують, що ширина ремінця чи браслета повинна бути мінімум у 2 рази меншою за розмір корпусу. Як і довжина, ширина ремінця позначається двома цифрами. Наприклад: 24x22 мм, де 24 – ширина корпусу, а 22 – ширина кріплення застібки. Значення наносяться також на тильному боці ремінця чи у супровідних документах.

Купуючи часи, обов'язково варто враховувати й матеріал, з якого виготовляється не тільки корпус, а й ремінець. Шкіряний і металічний ремінець однакової ширини виглядають по-різному. Різні матеріали рекомендовано носити у певних випадках:

Для тонких зап'ястків підходить браслет, ширина якого вдвічі менша за корпус.

Примірка та оцінка комфорту

Якщо модель підібрана правильно, то вона буде добре триматися на руці та вільно обертатися. Ремінець не повинен тиснути на зап’ястя, а лише злегка його охоплювати. Вушка корпуса (місця прикріплення ремня) не повинні виходити за межі зап’ястку. 

Варто обирати годинник, що буде відповідати вашому стилю. Якщо ви кожного дня змінюєте гардероб, то необхідно обирати класичний варіант з ремінцем універсального кольору. 

Заключення

Щоб наручний годинник було комфортно носити й він не чіплявся за одяг та навколишні предмети, важливо обрати правильний розмір. Навіть якщо ви знаєте ідеальні параметри виробу, купуючи його онлайн, варто приміряти пристрій відразу після його отримання. Якщо годинник буде викликати відчуття дискомфорту, він буде недовго улюбленим аксесуаром. Тож варто віддати перевагу аксесуару, який буде ідеально підходити до вашого зап’ястку та приносити суцільне задоволення під час носіння. На сайті інтернет-магазину “Бест-Тайм” є безліч моделей для чоловіків, жінок і дітей, які відповідають вашим потребам.

Читай також

Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати

Зашифровані символи майбутніх подій

Coca-Cola оновила свою культову різдвяну рекламу за допомогою ШІ (відео)

Ролик нікому не сподобався

Яйце чи курка: вчені нарешті з'ясували, що з'явилося раніше

Стародавня загадка розкрита

У листопаді на українців чекає один з найбільших зорепадів року: дата

Видовищне небесне шоу

В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)

Дрон-камікадзе з цукерками

Як змінився хлопчик з упаковки Kinder Chocolate і чим він займається сьогодні

Не впізнати

Як створювати контент за допомогою ШІ без порушень авторських прав

Поради від Мінцифри

5 поширених звичок, які дратують майже кожну людину

Викликають дискомфорт у оточуючих

Лише половина українців відмовилася від російських блогерів та музики

Результати опитування

Соцмережі вибухнули мемами про створення ядерної зброї в Україні

Добірка найкращих