Топ-6 найкращих бізнес-книг зі списку Forbes видадуть в Україні цього року
Соц мережі
6 найкращих бізнес-книг за версією Forbes 2022 року переведуть українською мовою та надрукують у видавництві «Фоліо». Про це повідомив підприємець Юрій Голік, який викупив права на друк та переклад цих бестселерів. Бізнесмен зазначив, що Україна, як і раніше, відстає за швидкістю видання закордонних бестселерів і це потрібно виправляти.
Підпишіться на канал Gloss.ua у Telegram.
Переклад першої з вибраних книг уже готовий. На полицях книгарень вона з'явиться орієнтовно протягом двох-трьох місяців. Йдеться про CEO Excellence. Автори бестселера Скотт Келлер, Керолін Дьюар та Вікрам Малготра – старші партнери міжнародної консалтингової компанії McKinsey. Маючи досвід світових топ-менеджерів, вони діляться спостереженнями про шість особливих рис, властивих видатним лідерам.
Також цього року очікується вихід таких бестселерів у галузі бізнесу та управління, як The Power Law. Venture Capital and Art of Disruption» Себастьяна Маллабі, «Power Failure: The Rise and Fall of American Icon» Вільяма Д. Коена, «Money Men» Дена МакКрама, «When McKinsey Comes to Town: The Hidden Influence of the World's Most Powerful Consulting Firm» Уолта Богдановича та Майкла Форсайта та «Butler to the World» Олівера Булло.
Юрій Голік вірить, що видання цих книг стане справжнім подарунком для українських ділових людей, адже вони зможуть отримати доступ до актуальних знань та практичних порад від світових експертів у сфері бізнесу.
Розширення асортименту бізнес-видань у вітчизняних книгарнях, зростання доступності україномовного читача до натхненної та прикладної літератури світового рівня – ця ініціатива доступна кожному підприємцю.
Як зазначає Юрій Голік, фінансова сторона такого книговидання не вимірюється надхмарними сумами. Додатковою мотивацією підприємець вважає можливість продемонструвати комерційну вигоду від друку таких книг.
Читай також
Журнал The Economist представив обкладинку-ребус на 2025 рік: чого чекати
Зашифровані символи майбутніх подій
В Україні почали продавати іграшки та товари для свят у вигляді «Шахедів» (фото)
Дрон-камікадзе з цукерками