У Києві знову запрацювали "Япомогабокси", які збирають пластик на благодійність
Після початку бойових дій на території України внаслідок повномасштабного збройного вторгнення Росії, в Києві в тестовому режимі знову запрацювали спеціальні автомати під назвою "Япомогабокс".
За допомогою такого пристрою всі бажаючі можуть здати пластикові пляшки на переробку, за що нараховуються гроші на допомогу тваринам. Головні умови - пляшки повинні бути чистими, сухими, скрученими та об'ємом до двох літрів. Нові версії автоматів також призначені не тільки для допомоги бездомним тваринам, але й допомагати фінансово на вибір дітям з особливими потребами або людям похилого віку.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
Нагадаємо, що проєкт "Япомогабокс" був створений з метою очистити українську столицю від пластику та допомогти виховати соціально відповідальне покоління, яке дбає про довкілля та з повагою ставиться до тварин. Згодом благодійні напрямки розширились.
Відомо, що з початком війни автомати призупинили свою діяльність, а команда проєкту займалася гуманітарною допомогою. Крім того, в месенджері Telegram був також запущений чат-бот Yapomoga (@yapomoga_bot), який стежитиме за роботою автоматів.
Де працюють "Япомогабокси"
Станом на 5 вересня відправити пляшки на переробку заради благодійності через бокс можна лише на десяти локаціях у семи районах міста:
- Шевченківський район – вулиця Юрія Іллєнка, 71, вулиця Володимирська, 1 (Київська школа №25), вулиця Щусєва, 20 (Технічний ліцей №157);
- Печерський район – Спортивна площа, 1а (Gulliver);
- Солом'янський район - вулиця Протасів Яр, 15 (АЗС Socar);
- Святошинський район – вулиця Чорнобильська, 10 б (Гімназія №287);
- Оболонський район – проспект Степана Бандери, 36 (АЗС Socar), проспект Степана Бандери, 26-в (ТЦ МЕТРО);
- Дарницький район – проспект Петра Григоренка, 43 (ТЦ МЕТРО);
- Деснянський район – Лісовий проспект, 33А (Спеціалізована школа №207).
Теги: новини , благодійність , сміття , переробка , переробка відходів , Япомогабокс , новини Києва , відновлення роботи